Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy érjem el, hogy a tanárom...

Hogy érjem el, hogy a tanárom ne utáljon?

Figyelt kérdés
Év elején még nagyon bírt, aztán valamiért nagyon megutált, amiről fogalmam sincs, mivel sohasem tettem ellene semmit, és mindig azt csináltam, amit az órán követelt, aztán hónapok múlva valamiért megutált engem. Ennek okát egyáltalán nem tudom, mit tehetnék? Persze... jópofizás az kivan zárva.

2019. nov. 12. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy megutált?
2019. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindig engem szíd mikor nem csinálok semmit, és Ő ugye testnevelés tanár, és ha valamit véletlenül, nem szándékosan, de rosszul csinálok úgy leb@@sz (már bocsánat), mint az atyauristen, és ezt semelyik más osztálytársammal nem teszi meg, csak velem.
2019. nov. 12. 15:15
 3/8 anonim válasza:
32%
Én olyat is hallottam ,hogy egyes tanárok azért csinálják ezt a diákkal mert kedvelik 🤷‍♀️
2019. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy folyamat beszélgetsz óráján és nem figyelsz rá. Leginkább ezt szokták utálni egy diák an a tanárok
2019. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem utál Téged a tanárod, hanem arról lehet szó, hogy többet vár Tőled, és tudja, hogy képes lennél arra a többre. Az elvárásainak a kifejezésmódjával viszont baj van! Mert nem letolni kell a diákot akkor, ha többet, vagy jobb teljesítményt szeretnék tőle látni. Én évekig hallgattam a tesitanárom üvöltését, hogy "X.Y.", te mi a bánatot csinálsz!!? Gyerünk már "X.Y."!!! Ezt abban a korban nehéz volt elfogadni. Soha, de soha, egy biztató szót nem kaptam tőle, pedig tudom, hogy elismerte a tehetségemet, és valamilyen módon tán még szeretett is. Megmutattam neki, mit tudok, élsportoló lettem.
2019. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok talár, de jó néhány tanulóm volt már. Úgyhogy a 2-es kommentre csak annyit tudok mondani, hogy magam részéről csak azt b-tatom a hiányosságaival, akiben látok fantáziát. A sleppet vastag sugárban fosom telibe.
2019. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*talár se vagyok, meg tanár se... :D
2019. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"jópofizás az kivan zárva"

Ezt mégis hogy érted?

Lehet, hogy megtudta, hogy nem teljesen egyenes úton kerültél abba a suliba... Vagy valami más olyasmit, ami nem fér össze az ő értékrendjével.

Ha úgy érzed, hogy igazságtalan veled, próbálj beszélni vele, ha nincs rá hatással, akkor az ofőddel, ha az se, küldd rá a szüleidet.

2019. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!