Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem emlékszik a régebbi...

Nem emlékszik a régebbi tanárom a nevemre?

Figyelt kérdés
Bocsi hülye kérdés, de kicsit szarul esett ez😅 2 éve nem tanít már egy tanár, de ugye még abba a suliba járok. Egyik nap helyettesített nálunk, és végigkérdezett valamit sorban mindenkitől az osztályban. És amikor hozzám ért így kérdezte hogy "Te?" másnak meg akit nem is tanított a nevén hívta hogy pl. "Anna?". Most így leírva hülyeségnek tűnik, de nem esett jól, nem tudja már a nevemet? :D
2019. okt. 1. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a második ofőnk (az első elment a suliból) oylan szétszórt volt, hogy akkor sem tudta egyesek nevét, amikor az sztályába jártunk. Amúgy van ilyen, egyes atnároknak rossz a névmemóriája. Anyukám tanár, és egyes volt diákjai, akik azóta felnőttek, elvárják, hogy felismerje őket. Hidd el, nem könnyű. Nem miattad van ám.
2019. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az elgépelésekért, új a billentyűzet, szokatlan. :D
2019. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nem haragszom rá, csak ezek szerint nem "érdeklem/érdekeltem" annyira hogy megjegyezze a nevem :D
2019. okt. 1. 22:42
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Esti iskolában tanítottam, és csak a furán viselkedő diákok nevére emlékszem,pl. azéra, aki valami katona volt, és órán elővette a pisztolyát megmutatni.
2019. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
En örültem is volna ha lathatatlan lehettem volna. De en meg megmaradok minden idiota tanarnak :(
2019. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan sok embert taníthatott, ne várd el tőle, persze, ha nagyon jó viszonyban voltatok, akkor nyilván baromi kellemetlen, de sajnos van ilyen. Ráadásul vannak olyanok is, akik elfelejtik a neveket. A múltkor 10 percig gondolkoztam az egyik volt osztályfőnököm vezetéknevén, mert nem jutott eszembe, pedig csupán 8 éve annak, hogy ő tanított engem. Szóval van ilyen, aki meg rengeteg emberrel találkozik, annál még inkább. Valaki jobban megragad neki, valaki kevésbé, de ne vedd ezt a szívedre. :)
2019. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tehát biztos azért mondta mert nem emlékezett? :D
2019. okt. 1. 23:12
 8/12 anonim válasza:
100%

Nekem olyan volt, hogy barátnőimmel mentünk a suliban és szembe jött a tanár aki tavaly tanított. A 2 barátnömnek néveszerint köszönt, nálam "ööö"-zött egy sort, majd amikor megmondtam neki a nevem, letagadta és tovább gondolkozott.🙄

Amúgy, isten ments, de ha tanár lennék, bizos nem bírnék megjegyezni több száz nevet, pláne archoz is kötni őket. :D

2019. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül a rossz memória miatt van, vagy mert nem bírt annyira. Egyszerűen csak annyi diákot tanít, hogy nem tudja megjegyezni az összes gyerek nevét. Te megtudnád több száz, vagy több ezer ember nevét jegyezni? Gondolom nem. Na ugye? Szóval ne érezd magad rosszul.
2019. okt. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tízlakásos házból költöztem el öt éve és már nem emlékszem a szomszédaim nevére, pedig semmi bajunk nem volt egymással.

Tanárként pláne nem tudnám évekre visszamenőleg a diákok nevét. Rossz a névmemóriám, ennyi!

2019. okt. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!