Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a teendő, ha nem írja be...

Mi a teendő, ha nem írja be az enaplóba a jegyet a nyelvtan tanárom, mert "elfelejti"?

Figyelt kérdés
Már két hete tudom a foga eredményt, de nem osztotta ki, mert addig nem osztja ki, amíg be nem írta. Múlt héten amikor rákérdeztem azt mondta, hogy majd beírja. Ha csütörtökön rákérdezek megint, és ha akkor se írja beit csináljak? Reklamáljak szünet után az ofőnek?
2019. okt. 22. 16:31
 1/5 anonim válasza:
100%

Kérdezd meg újra, ne csak azt, hogy mikor írja be, hanem hogy mikorra tervezi kijavítani. Légy udvarias a megfogalmazással, tisztelettartó.

Ha ezután se írja be, akkor pár nap múlva jelezd az osztályfőnöknél.

2019. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt egy tanárunkkal addig játszottuk (pedig már osztályfőnöknek is szóltunk), hogy februári jegyek májusban lettek beírva. :D
2019. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még jobban nem írja be. Ez van, lusták beírni.
2019. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szólj ofőnek.


Nálunk volt, hogy felelt egy gyerek egy tárgyból, ötöst kapott, de a tanár elfelejteette beírni. Utána pár héttel feleltette, mert a fiú még nem felelt. Mondtuk, hogy már felelt a gyerek, de a tanár nem emlékezett. A gyerek meg rosszabb jegyet kapott.

2019. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is van ilyen tanárom, rendszeresen én emlékeztetem, hogyha elfelejtette beírni a jegyeket, és ráadásul meg is köszöni 😅 de néha már elég idegesítő tud lenni, hogy magától sosem írja be.
2019. dec. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!