Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit vegyek neki?

Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Tudom elég korai de rávettük a tanárunkat hogy húzzunk én a tanárt húztam aminek örülök de nem tudom mit vegyek neki,szerintetek?

2019. nov. 18. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Osztalyfonok?

Mert anno en ot huztam (nagyon poenos volt a tanar, es imadtuk) es en egy egyedi bogret csinaltattam neki (sokszor jart-kelt bogrevel a kezeben) es annyi volt rairva, hogy 'A Fonok' vagy valami ilyesmi.

2019. nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, es bejott neki :)
2019. nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ő nem annyira vicces

Sőt inkább komoly és nem szokott bögrével járkálni

2019. nov. 18. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer húztam az ofőmet.


Én tudtam, hogy szeret olvasni. Egy híresebb írónak összeválogatták az idézeteit egy könyvbe és kiadták. Én azt vettem neki. Érdekéődve forgatta.


Ofőhelyettest is húztam, kétszer is. Neki gyöngyből készítettem kulcstartót meg asszem almás-fahéjas illatgyertyát adtam az első alkalommal.

2019. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem sok mindent tudok róla nemrég ismertük csak meg

És annyit tudok hogy a világoskék a kedvenc színe,de amugy arra gondoltam hogy hógömböt vagy valami karácsonyi díszt veszek neki

2019. nov. 18. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!