Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jött egy új osztálytársunk...

Jött egy új osztálytársunk szeptemberben. Úgy volt, hogy elköltöznek, elmegy a suliból, de kiderült hogy most mégse. Mit csináljunk, minket már nagyon idegesít?

Figyelt kérdés
Folyton rajtunk lóg, senki se szereti. Amikor hiányzott, kiparodizálták őt stb... De mindenki fél tőle. Úgy volt hogy elköltözik, de most azt mondta mégse. Mi meg már nagyon utáljuk őt, mindenkit kibeszél mindenkinek, nem fogjuk ezt bírni 1,5 évig. Segítsetek, mitévők legyünk?
2019. nov. 20. 16:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként lány, és én is lány vagyok. Folyton kibeszél engem a legjobb barátnőmnek stb..
2019. nov. 20. 16:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ti se vagytok jobbak. Nőjjetek fel..
2019. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Mit beszél ki rólad? Gondolom nem osztasz meg vele bizalmi infókat, mégis miket mond?


Nem kell vele barátkozni, ennyi.

2019. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3as. Mi nem barátkozunk vele, ő lóg rajtunk
2019. nov. 20. 17:05
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
De miről beszéltek amikor ott van, amit tovább tudna mondani? Amikor ő ott van, legyen a téma sorozat, meg smink meg ilyesmi, és akkor nem tud kibeszelni 💁‍♀️
2019. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ez hosszú lesz, de : neki van egy pasija, akivel mindig veszekszik. Egyszer csúnyán osszevesztek, szakítottak. Mi elmondtuk a fiúnak, hogy a lány miket mondott róla, meg hogy más tetszett neki. De aztán a fiúval kibékültek, és elmondta a fiú hogy mi elmondtuk a lány dolgait. Na, és a lány most azt mondja a legjobb barátnőmnek, hogy már nem haragszik ránk, ezért lóg rajtunk.
2019. nov. 20. 17:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És te miért pofázol bele más dolgába? Te se vagy különb...
2019. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed arcon köpésnek ezt kicsit sem? "Amikor hiányzott, kiparodizálták őt". "Folyton kibeszél engem a barátnőimnek" kapcsold össze ezt a 2 sort, az ég világon semmivel nem vagytok különbek nála. De valamit elvégre mondani kell miért nem kedvelitek. Mellesleg kérdezem, ha utáljátok őt, miért jópofiztok vele? Tipikusan az az embertípus aki csinálja valakinek a szelet, de a háta mögött meg elhordja mindenfélének. Nehéz egyenesnek lenni? "Bocs, nem kedvellek, úgy hogy hagyj békén "- ennyit kéne mondanod neki. Azért az aljas viselkedés helyett mégiscsak jobb, nem? Másrészt meg ez a senki se szereti mondat is nagyon kicsinyes, szűklátókörűségre utal, többes számban beszélni valakiről így.. Biztos vagyok benne, van olyan ember aki kedveli őt az osztályotokon belül is. És elnézést hogy alapvetően nemcsak a fő kérdésre válaszolok, de szeretek normális választ adni, ha már választ adok. :)
2019. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Igen, lehet mi is ilyenek vagyunk , na és? Egyébként senki sem bírja őt, tipic kva
2019. nov. 20. 17:57
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem mi pofaztunk bele az életébe, a fiú kérdezte, hogy igaz-e, mert a lány már mondta neki, hogy más tetszik neki
2019. nov. 20. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!