Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy osztálytársunk abba...

Korpatív Dániel kérdése:

Egy osztálytársunk abba hagyta a sulit. Utálatosak voltak vele, én is, de bánom. Szegény lelkibeteg. Szerintetek mit kellene tenni? Mi volna a helyes?

Figyelt kérdés
otthagyta iskolát, stressz,
2018. febr. 17. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna utálatosaknak lennetek... most valószínűleg szépen elcsesztétek az életét... nekem is voltak ilyen osztálytársaim, csak én elmentem a suliból másikba, nem abba hagytam... a mai napig utálom őket emiatt.


Ha ok nélkül csináltátok, akkor szívtelen dögök vagytok! Ha meg volt oka akkor mit tett szegény szerencsétlen, amiért tönkre kellett tenni?

Ha bűntudatod van, biztos nem volt olyan komoly indok...

Annyit tudsz tenni, hogy legközelebb ha ilyen van, bebizonyítod, hogy van gerinced, és megvéded a másikat!

2018. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már nem igazán tehetsz semmit, azt leszámítva, hogy esetleg írsz neki, hogy megbántad, hogy te is bunkó voltál vele, stb. Bár ha ennyire bunkók voltatok vele, hogy a sulit is otthagyta miattatok, az se biztos, hogy egyáltalán elfogadja a bocsánatkérésed.

Szívás.

2018. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Jah védje meg a másikat aztán ő lesz a célpont..esetleg a gyereknek kellet volna megvédeni magát
2018. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok,

Van aki nem tudja megvédeni magát! Nehogy már az áldozatot hibáztasd! Ha semmit nem tett és úgy szálltak rá? Ha meg is tudja védeni magát, elmondom neked, úgy is tönkre tehetik!!!

De gondolom te is egy piszkálódós vagy/voltál, ezért véded őket...


Megjegyzem, olyannak is voltam szemtanúja az évfolyamomon, hogy piszkáltak egy gyereket, az osztálytársa megvédte, és onnantól kezdve a gyerek aki megvédte a legmenőbb lett, hogy szembe ment a többivel, a másik pedig a legjobb spanja lett...

2018. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmennék hozzá és bocsánatot kérnék...

(Lehet látszatra hidegen hagyná,de sokat jelent.)


Anno nekem is volt egy rokonom akit egy sulis banda szekált évekig -hát idegösszeroppanása lett mentő vitte a gyermekpszihiátriára -azóta is antidepiket szed 7-éve!


Teljesen elcseszték az életét!

Ezek nem gyermeki csínyek,ez komoly dolog főleg 13-15-évesen a legsebezhetőbbek a kamaszok.

2018. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2018. febr. 18. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Büdös gyökerek vagytok főleg te, neked tudod mi kéne? bekerülnöd egy börtönbe aztán megtudhatnád magadról valójában mekkora király is vagy, ott már nem lenne olyan nagy szád szerintem...


menj motiváld,hogy beiratkozzon egy másik iskolába, segíts neki beilleszkedni egy másik osztályba, segíts neki visszazökkenni az életbe

2018. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!