Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeptemberben kezdtem el a...

Bagolyány kérdése:

Szeptemberben kezdtem el a gimit, és hát mit is mondjak? Nem estem szerelembe. A lényeget lent írtam le. Szerintetek ez normális? Hogy csak én vagyok kihagyva, vagy 3 hónap még kevés ehhez? Mit kéne csinálom hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Nagyon nem találom a helyem, és már majdnem 3 hónap eltelt és eddig azt vettem észre hogy kezdenek kialakulni mások között a barátságok de én ki vagyok hagyva a buliból.Konkrétan senki le se szar. Amikor közel megyek egy nagyobb társasághoz akkor is mintha átnéznének rajtam. Másokkal kedves vagyok, megkérdezem hogy pl. ha nem volt suliba akkor miért nem volt és a többi. De én ezt nem kapom vissza. Az első pár hónapban egy gyerek volt a motivációm aki szintén hozzám hasonlóan nem csinált semmit és nem voltak barátai. Na annyi változott hogy neki lett én meg még mindig itt tartok.A szüneteim is úgy telnek el hogy telefonozok és számolgatom vissza az óra kezdeteig a perceket. ( és kérlek kíméljetek meg az olyan commentektől hogy: ha akarsz barátokat akkor menj és barátkozz)
2019. nov. 20. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ilyen😅
2019. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem erőszakolhatod senkire sem magad.

.

Valami oka csak-csak van, hogy ez a helyzet alakult ki.

Nézz magadba és vizsgáld meg, mi az, amiben annyira különbözöl attól, ami másoknál közös!

2019. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

12ikes vagyok

mai napig (ma is) vannak olyan napjaim amikor azt érzem hogy senki le se szar pedig vannak barátaim (és ha lehet így mondani viszonylag népszerű is vagyok). És ennek ellenére is van hogy tényleg átnéznek rajtam...

Semmiképp se zárkózz magadba mert akkor ki se fog alakulni semmi, kell próbálkozni

Nekem rengeteget segítettek a szakkörök, sok új embert megismertem általuk és nagyon jó barátságok születtek

2019. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!