Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit vegyek lány osztálytársnak...

Mit vegyek lány osztálytársnak mikulásra?

Figyelt kérdés

Ki találták a tanárok ezt az ajándékozás dolgot osztálytársak között mikulás alkalmával.

Mit vegyek egy olyan lánynak akivel köszönésen kívül semmit nem beszéltem?

Csak csokoládét?

1500-2000ft körül.

Előre köszi!



2019. dec. 3. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell semmi extra. egy jobb fajta csoki meg estleg illat gyertya vagy ilyesmi.
2019. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél 5 fajta milka csokit, + valami apró karacsonyias plüss figurát, az jó lesz.
2019. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hanyadikosak vagytok?


Papír-írószer boltban érdemes nézelődni - egy szép notesz, a fiatalabb korosztálynak egy menő/cuki toll, vagány tolltartó, mappa, ilyesmik :)

2019. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Harmadik éves érettségizők csak én egy másik suliból csatlakoztam közéjük.

Nekem új ez a mikulásos dolog. :D

Köszi szépen a válaszokat! :)

2019. dec. 3. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezeket a Mikulásos ajandékozós dolgokat pont azért talalták ki, hogy megismerhess egy gyereket. A cél, hogy, ha ismeretlenül is, de próbáld kideríteni, mit szeret és az alapján ajandékozz. Az ajandékok átadásánal pedig lássa, hogy vetted a fáradtságot és feccöltél időt és energiát abba, hogy találj neki valamit.


Nekem pl van két kutyám és, amikor sípoló gumijátékokat kaptam a kolléganőmtől, oda voltam meg vissza, mert egyrészt a kutyáimnak lettek új játékai, másrészt, ami fontosabb az érvelésemhez, a kolléganőm is vette a fáradtságot és utánam kérdezgetett.


És hidd el, amikor valaki adott pl egy mécsestartót vagy egy tábla csokit a suliban, annyira nem voltam boldog, mert speciel nem gyújtottam mécsest, egy érzékenység miatt nem is ehettem akkor rendes csokit, stb. - Félreértés ne essék, nem az volt a gondom, hogy hasznavehetetlen ajándékokat kaptam, hanem, hogy, aki adta, kb nem is vette a fáradtságot, hogy megismerjen picit.


Írod, új vagy. Itt a remek alkalom, hogy mások felé nyiss. Kicsit beszélgess vele. Ha nem megy, nem tudsz, kicsit kérdezgess másoktól róla, hogy van e valami hobbija, van e valami, amit imád, van e állata otthon, stb. Esetleg kicsit kukkolhatod őt FB-n.


Én speciel imádtam így mindig is járni a boltokat. Ismertem a húzottamról par dolgot és azok alapján próbaltam valamire rátalálni, amivel ezt kifejezhetem.


Tudom sok ember úgy tekint erre, hogy csak legyen valami, amit kicsomagolhat majd a másik, de szerintem Neki és Neked is jobb az, ha nem valamit találomra adsz neki. :)

2019. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi szépen a tanácsokat és igazad is van! :)
2019. dec. 3. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!