Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljak szerelmet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet egy osztálytársnak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

-Szia, figyi te amúgy szép vagy szerintem, de most komolyan mondom, szóval nincs kedved valamikor összefutni?

-Hát, nagyon szimpi vagy, de én most nem akarok kapcsolatot mert sokat csalódtam már..

-Hidd el bennem nem fogsz..

-Utána még megbeszélitek az élet gondjait

-Szomorúság rád tör, 3 napig a telefonodról fogsz szerelmes számokat hallgatni a telefonodról az MP3 majd fülesével.

-Majd jön egy lány aki kicsit messze lakik..

-Beszélgettek..

-Közlöd vele hogy többet akarsz tőle mint barátság.

-Hát nem tudom még nem túl régóta ismerlek, majd megbeszéljük csak talizzunk.

-Jahj, hogy imádlak..

-Ma egy fiú..

-Mi van a fiúval, összejöttél vele?

-Nem, nem dehogy..

-Pár nappal a dolgok előtt

-Megcsókolt a fiú.

-Szóval összejösztök?

-Nem nem dehogy..

-Figyi ne mondj ilyeneket, közelebb van mint én lesmárolt meg minden, én tudom mi lesz ebből.

-De ne csináld már ezt..

-Másnap

-Na mi van a fiúval?

-Összejöttünk.

-Te: hát..

-Majd a lelked valahogy túlélte.

-És most boldog vagy egyedül..

2017. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Odamész hozzá, félrehívod, közlöd vele, hogy szeretnél komolyan beszélni vele most, és elárulod, mit érzel, és további kérdésekkel kideríted, hogy lehet-e ebből valami, vagy sem.

2017. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Inkább sehogy... házi nyúlra nem lövünk! Nem biztos, hogy jól jössz ki a dologból :/
2017. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen 3. Mondasz valamit. Én utána nem érezném jól magam az oszályban :/
2017. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha összejössz vele és ne adj isten szakítotok akkor gondolj bele milyen rossz lesz minden nap látni őt... de ez csak egy tanács ha szereted akkor mindenképp hívd el randizni :)
2017. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
69%
Alapszabály:Soha ne kezdj osztálytárssal,mert az esetek 95%-ban csúnya vége lesz..
2017. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én most augusztusban fogom elhívni osztálytársamat, szerintem nincs vesztenivalóm. Ha úgy érzed kedvel téged, azonnal hívd el valahova, és utána mond meg neki, vagy ha nem vagy benne teljesen biztos akkor beszélgess vele még.
2017. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sose elönyős ha szerelmet vallasz neki, tegyük fel össze jöttök szakítottok az nem kellemetlen kerülgetni stb stb, elég röviden meg írtad a kérdésedet semmi leírás kor/L/F
2017. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lilo1.4. válasza:
100%
Sziaaa! Szerintem inkább sehogy:( abból tényleg nem lehet jól kijonni meg semmi. Mondjuk attól is függ hanyadikos vagy. Mert ha pl középiskolas 11es akkor mar csak egy eved van es most azt az egy évet ki lehet bírni akkor is ha esetleg vissza utasitana:( de amugy ha mégis elmondod neki akkor hajrá :)
2017. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fruzsi04 válasza:

Szia!

Szerintem nem baj ha osztálytárssal akarsz összejönni :)

En is összejöttem mar es miután szakitottunk ugyanugy barátok vagyunk és semmi gond nincs :)

Kezdj el beszélgetni vele facebookon vagy akár élőben először ismerd meg jobban. Haladj lépésekben es ha már jó barátok vagy nagyon jó barátok vagytok akkor mond el neki mit érzel😍

2017. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!