Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek már halt meg oszálytárs...

Nektek már halt meg oszálytársatok?

Figyelt kérdés
Tegnap elütötte egy autó a legjobb barátomat, de nem voltam ott.

2019. dec. 4. 09:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Félve kérdezem, miért van majdnem mindenki nullára pontozva?
2019. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tizenegyedik osztályban egy lány öngyilkos lett. A szülei külföldön dolgoztak és a mamájánál lakott. Depressziós volt, mert azt hitte nem szeretik a szülei meg voltak egyéb bajai is. Aztán elment bandázni a barátaival valami elhagyatott házba. Felmásztak a tetőre. Berúgtak meg be is szívták állítólag és a csaj "véletlenül" leesett, de szinte biztos, hogy szándékos volt.
2019. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, autobaleset.
2019. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem, csak hírből hallottam halálesetekről, amelyek más évfolyamokban következtek be még az előtt, hogy bekerültem volna az adott gimibe, vagy az után, hogy elballagtam onnan. Neked viszont részvétem.
2019. dec. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A halál mindenkit elér, vagy így vagy úgy.


Pl nekem egyik fél év alatt 6 hozzám közeli családtagom húnyt el.

2019. dec. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a földrajz-rajz szakos tanárunk halt meg rákban. Kemos kezelések között tudott dolgozni. Betegsége előtt nem tartott vasszigort az osztályaiban. Akik nem figyeltek, azokat sem bántotta. Mikor megtudtuk hogy beteg, az osztályai elkezdtek maximálisan odafigyelni Rá az órákon, tisztességesen tanulni, nem puskázni. Úgy gondoltuk, hogy a lelki tényező, hogy örömmel jön közénk, mert van értelme a hivatásának ,segít legyőzni a betegséget. Még az érettségizőket levizsgáztatta, aztán július közepén elment. :'(
2019. dec. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!