Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én tartom gusztustalan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom gusztustalan jelenségnek, mikor harmincas, negyvenes csávók teszik a szépet és próbálnak felszedni SOKKAL fiatalabb csajt? (pl itt)

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 12:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Savanyú a szőlő?:)
2015. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem az, én nem veszem el senki elől a lehetőséget, tartós párkapcsolatban élek, és ameddig nem voltam addig is jutott mindig falat. 😉
2015. dec. 14. 12:26
 3/21 aperitif ***** válasza:
7%
Nem tudom, hogy még ki tartja gusztustalannak, én biztos nem. Mindenki olyannak teszi a szépet, meg olyat próbál meg felszedni, amilyen tetszik neki. Ha egy harmincas, negyvenes csávónak egy jóval fiatalabb csaj tetszik, hát szíve joga, hogy próbálkozzon nála.
2015. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kinek mi a gusztustalan. Ameddig valami a kapcsolatban részt vevő két embernek jó, addig nem az lesz a mérvadó, hogy X idegen mit gondol róla.
2015. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
Itt nem próbálkozok, nem látom értelmét. De nem az én hibám hogy amig ti a számítógépen játszotok , addig nekem kell megdugni a huszonéves csajokat. :) 37F
2015. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3%

Az utolsóval értek egyet.

33F

2015. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Biztos más is gusztustalannak tartja, sokan viszont nem.

Ami érdekes lenne, hogy te MIÉRT tartod gusztustalannak?

Kíváncsi lennék.

2015. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 poiu ***** válasza:
Visszataszító. 63.5/F
2015. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel mit gondolsz
2015. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 aladar12 ***** válasza:
98%

szerintem is gáz, de ha saját korosztályát nem tudja lenyűgözni, csak a 18-20 éves kiscsajt aki már pár kedves szóval elbűvölhető hát puff.

és most jöhet a "mi van irigykedsz" és társai, de inkább sajnálom ezeket a férfiakat, akik nem képesek a saját korosztályukban párt találni,inkább a lányuk osztálytársait kúrogatnák. mondjuk megnézném mit szólnának, ha a kislányuk lenne hasonló helyzetben.

2015. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!