Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért normálisabb az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért normálisabb az, hogy harmincas férfiak dugnak tini, vagy 20-21 éves lányokat, mintha hasonlóan fiatal fiúk dugnának harmincas nőket?

Figyelt kérdés

Elfogadom a helyzetet, mindenkinek joga van azzal szexelni akivel akar... Csak nem értem, hogy előbbi miért sokkal elfogadottabb.

Amikor a kettő dolog ugyanaz.


A fiatal csajok általában kifejezetten az (hozzájuk képest) idősebb, 30-40 éves pasikra izgulnak, ugyanakkor soktól hallottam már hogy azt betegesnek tartják, ha egy korukbéli fiú is így van vele...

Meg itt is olvastam ilyesmit.


Illetve az idősebb férfiak miért nyitotabbak a tini lányokra, mint a nők a fiúkra?


Lényegében az apakomplexus miért egy társadalmilag elfogadott állapot, míg az anyakomplexus kvázi betegség?


2019. márc. 6. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez nagyon egyszerűen annyiból áll, hogy a társadalom éppen mit fogad el. Gondolj bele, hogy a régebbi időkben teljesen normálisnak számított az, ha a lány kérője 20-30 évvel idősebb volt, a szülők még örültek is, mert azt feltételezték, hogy egy ilyen korú férfi már vagyonos ember. Lehet ezt a logikai magyarázatot lehet csak adni arra, hogyha azt kérdezzük ez miért normálisabb. Átlagosan amúgy több a nőtlen 30-40-es férfi, mint nő. Ezért is van az ugye, hogy több fiatal lány - idősebb férfi duót látunk. Meg én úgy tapasztaltam, hogy az idősebb nők csak mondják, hogy milyen jól néz ki a náluk fiatalabb srác, de kapcsolatot nem akarnának. Arra, hogy miért nyitottabbak az idősebb férfiak a tinilányokra, én erre egy választ kaptam múltkor egy pasitól: Fiatal punci. Na szóval szerintem ennyi a magyarázat. Persze tisztelet a kivételnek.

Remélem elfogadható választ tudtam adni! :) 17/L

2019. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Ez egyszerűen evolúciós örökség, így van ez barlanglakó korunk óta.
2019. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Az első válaszoló szépen leírta.
2019. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Egyszerű: a nők szeretik a tapasztalt pasikat. Egy 30-40-es nő nem nagyon fog összejönni egy fiatal sráccal, mert úgy gondolják, hogy nem tud majd eleget, nem elég tapasztalt, és nem ők akarják tanítgatni. Fordítva viszont az idősebb pasik buknak a fiatal csajokra, mert az kedvükre formálhatják még.

A másik, hogy sok nőnek számít, hogy anyagi biztonságban is érezhesse magát, amit egy 20 éves mellett nem fog, 40 éves mellett viszont igen.

Egyébként nagyon eltorzultak a kapcsolatok mostanában, az 50-es pasik sokszor isősebbnek néznek ki az 50-es nőknél, így a nők inkább a 40-es korosztály felé hajlanak. A 40-es korosztály pasijai viszont inkább a 20 vége csajokat kedvelik. A 30-as pasik meg odavannak mostanában az 50-es nőkért...

2019. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

A nők is nyitottak a fiatalabb srácokra, csak nekik jobban kell konspirálniuk, mert jellemzően van olyan párkapcsolatuk, ahol párjuktól egzisztenciálisan is függ a létük.


A 30-40 körüli férfiak közül meg sok függetlenként nyíltan felvállalt barátnőként tart 20 körüli csajt, ha csak élettársi kapcsolata van, akkor is gyakorlatilag szabad. A legújabb divat meg, hogy miután felesége kirakta el sem válnak, így az új csajai még élettársai sem lehetnek jogilag, elkötetti magát (a már legyártott 1-2 gyerek után újat semmiképen sem akar), innentől a nőt nem tudják lehúzni sehogyan sem.

2019. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A társadalomban szexuálisan a női normák a meghatározóak, így ebben is.
2019. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem normális egyik sem.
2019. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

A szüleim akkor jöttek össze, amikor apa 29, anya 21 éves volt. A nagyszüleim akkor, amikor papa 30, mama 20 éves. (És nem vagyunk csövesek, anyának is közgazdasági diplomája van.) Nekem is hasonló terveim vannak majd a családalapításra. Azért nézik máshogy, mert az idősebb férfi-fiatalabb nő párosításból ezerszer valószínűbb, hogy családalapítás és közös gyerekek lesznek, mint a fordítottjából.


Amúgy én is dugtam 22-24 éves koromban két 28 éves, egy 36 és egy 40 éves nővel is, szóval nem vagyok ezek ellen. Csak egyszerűen ezekből mindenki tudta, hogy nem lesz kapcsolat, de pláne nem lesz közös gyerek és család.


A reproduktív kapcsolatoknak, ahol valami életre szóló és tartós dolog alakul ki biztosan, magasabb a társadalmi támogatottsága, mint a kizárólag egymással való hosszabb-rövidebb távú élvezkedésért létrejött kapcsolatok (ide értendő akár a fiatal srác-idősebb nő, akár a homoszex, stb.). Mondom ezt úgy, hogy én sem dobnék ki ma sem az ágyamból egy nekem tetsző idősebb nőt.

25/F

2019. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ahogy nyolcaska is írja, nem lesz belőle tartós kapcsolat, ettől függetlenül virágzik a felszín alatt az idősebb nő-fiatalabb férfi kapcsolódás.
2019. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

A speciális nemi attribútumok miatt.

Tehát, amikor egy ember szexelni szeretne nem mint ember szeretne szexelni, hanem mint nő vagy férfi, és ennek megfelelően nőként a lehető legférfibb férfit kívánja, férfiként pedig a lehető legnőbb nőt.

A Te felvetésed akkor lenne jogos, ha nem vennénk figyelembe, hogy az emberek nők és férfiak, akkor tényleg nem lenne különbség, hogy ki szexel fiatalabbal, ki idősebbel.

Viszont mivel az emberek nők és férfiak, szexuálisan ahhoz vonzódnak, aki leginkább megtestesíti az ellenkező nemet. Ebben pedig a nemi attribútumok a meghatározók.

Például egy nő legyen termékeny, így nemileg érett, egészséges, fiatal, szép, bájos, olyan akire lehet vigyázni, a férfi pedig legyen erős, aki védelmet, biztonságot képes nyújtani, mind lelki, mind anyagi értelemben, legyen kompetens, határozott, rendelkezzen mindezekhez a legjobb egzisztenciával. Ezek pedig úgy egy 30-40 éves férfiban és 18-28 éves nőben találkoznak össze leginkább. Egy 20 éves srác nem a nőo szépség és termékenység vonatkozásában fog választani magának egy 40 éves nőt társul, hanem mondjuk azt a lelki defektust pótlandó, hogy a nagymamája nevelte az édesanyja helyett, és egy 40 éves nő sem a férfit látja egy 20 éves srácban, hanem mondjuk egy olyan kielégülési forrást, akivel nem kell párkapcsolaton gondolkodni, vagy megcserélődnek a szerepek, és a 40 éves nő játssza a férfit, teremt anyagi biztonságot, otthont, és választja a valójában nőt játszó, fiatal, jó testű, de kompetenciával, egzisztenciával nem rendelkező 20 éves srácot.

2019. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!