Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Cseszegetnek az osztálytársaim,úgy hogy nem ártottam nekik semmit.

2019. dec. 6. 15:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Ma az történt,hogy az öltözőben egy duci osztálytársamat nekem lökdösték,mert hogy az annyira vicces.Látták rajtam,hogy ez nekem rosszul esik.Szüleimnek szóltam,beszélni fognak a szülőkkel,de ha nem lesz változás,akkor az igazgatósággal fognak tárgyalni.
2019. dec. 6. 15:32
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Azt amit Rambo tenne, álld a sarat, majd megunják
2019. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Winni Spinzo ***** válasza:
90%
Az volt a hiba, hogy látták rajtad a gyengeséget.
2019. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Edzened kéne. Az erös embereket mindenki tiszteli. Iskolában és felnöttek közt egyaránt. Mert tölük félnek. Sajnos szülök hiába szólnak, csak rosszabb lesz szerintem.
2019. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképp változtatnod kell. Ha csesztetnek akkor mutasd meg nekik, hogy azzal nem járnak jól. Kerülj feléjük valahogy ami nem feltétlen az erőszakot jelenti. Próbáld kivédeni vagy szólj vissza valami frappánsat. Állj ki magadért.
2019. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Most te leszel anyuci kicsiny fiacskája, anyuci kedvence... a stülőnek árulkodó gyereket aztán tuti hogy méginkább csesztetni fogják...

2 eset lehetséges...

1. Vagy leszarod, általában unalmas azt csesztetni, akire ez nincs hatással...

2. Kiválasztod a legnagyobbat és mint egy őrült, minden erődet összeszedve megvered. Én ezt tettem. Utána mindenki békénhagyott.

Viszont megkaptam a skizó becenevet a következő 3 évre.

2019. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!