Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ciki hogy letegezt...

Szerintetek ciki hogy letegeztem egy 35 körüli tanárt véletlenül? 18/L

Figyelt kérdés
Beszéltem vele valamiről szünetben, és azt mondtam egyszer hogy "köszi". Igazából lehet hogy azt nem hallotta mert akkor azt már beszélgetés vége fele halkabban mondtam, "elköszönés képpen". De előtte azt is mondtam hogy "köszönöm" tehát nem tudom :D kicsit gáznak éreztem
2019. dec. 8. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A köszönöm becézése köszinek nem tegezés. Ha ez ciki, főleg egy fiatal tanárnál akkor a bajok vele vannak. 25 vagyok, 50 éves korig tegezek mindenkit akit ismerek, mert elvárják. Az iskolában nyilván más a rendszer, mert ugye egy tanár 20x több tiszteletet vár el valamiért.
2019. dec. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond főleg manapság. Apuéknál középiskolában egy tanárnőt jelentettek be of.nek. A tanárnő várandós lett, és az évnyitón odalépett az osztályhoz egy 165 cm alig 50 kg fiatalember, aki kérdezte hogy ez az 1.c osztály. Erre apu:igen pajtikám menj a sor végére. Na ő volt az of. Semmi harag nem volt. 4 évig jól megvoltak, utána össze is tegeződött az osztállyal. Pályakezdőként első osztálya volt, sorkatonának nem vitték be, úgyhogy volt 22 23 éves, amikor az osztályt megkapta.
2019. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
A "köszi" mióta tegezés?
2019. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Bár nem vagyok tanár, de 35 évesen feküdtem le 18évesl, kimondottan zavart volna, ha magáz.
2019. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Moldován Sándor V. válasza:
A köszi az még nem tegezés, és beztas megérti
2019. dec. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!