Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hogyan borotváljam...

Lányok! Hogyan borotváljam ott lent alul. Hogy kb mindet eltűntessem? Srácok, gáz Ha marad egy pici véletlenül? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ha le van borotválva, akkor mindig marad egy pici mert nagyon közel már a kis szemérem ajkakhoz is vannak még szőrszálak, viszont ott nagyon félek leborotválni, mert ha belevágok, nem tudom mit csinálok😩😩 hogy csináljam hogy mind lejöjjön? Fiúk, hozzátok csak annyit hogy gáz ha maarad egy pici, és ha alapból borostás egy picit, az is gáz? Lehetőleg értelmes válaszokat, mert nagyon fontos🙄

2018. márc. 28. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem vészes. :)
2018. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
A kopasz punci a gáz, olyan mint egy óvodásé.
2018. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Ne borotváld sehogy! Sok fertőzést kaphatsz, ha borotválod. A férfiak nem szeretik a csupasz puncit. Legfeljebb a kamasz fiúk.
2018. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, hogy miért ciki. Egy normális pasi normálisan fog hozzád állni. Ne egy kis fiatal nyomival állj szóba!
2018. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Hagyd meg természetesre, úgy a legszexibb :)
2018. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Én nem szeretem ha valahol meg van hagyva. Természetesen az nem gond, ha nincs minden nap szőrtelenítés, szóval egy kis borosta nem gond. Viszont, ha valahol meg van hagyva és ott hosszabb az nem valami csábító, szóval szerintem próbáld ott is a lehető legrovidebbre vágni, ha borotvalni nem mered.
2018. márc. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne a fiúk miatt borotváld. Azt döntsd el, hogy téged zavar-e vagy sem a szőr. Ha követelőzős a barátod, akkor meg állj a sarkadra!


ki kell húzni oldalra az ajkakat, úgy le lehet szedni az oldalukról is a szőrt.

2018. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
gyakorlás kérdése, én a nagyajkakat is borotválom. sosincs belőle sérülés/fertőzés, bár ott nem tudom teljesen babasimára csinálni.
2018. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából nekem kis borosta tetszik is...sőt ha nagy de van formája az is jó. De viszont ha bozontos ne várja a lány a szájjal kényeztetést....kellemetlen közben köpködni a szőrszálakat vagy lenyelni. Valamit valamiért.
2018. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!