Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt olyan akinek az...

Van itt olyan akinek az iskola végeztével leromlik a hangulata?

Figyelt kérdés
Egész nap jól elvagyok de amikor hazaérek akkor leromlik a hangulatom és képtelen vagyok bármit is élvezni,amit általában szeretek ahoz nincs kedvem hiába lenne időm rá.Iskolában sincs mindig túl jó hangulatom de előfordul hogy majd kicsattanok.19/f
2019. dec. 10. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
ja, nagyon. Most is már vágyom vissza az iskolába hogy megszerezzem azt a k6rva aláírást alkjogból
2019. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megesik. Legalábbis olyan nagyon ritkán van hogy suliban legyek szarul s itthon pörögjek fel. Inkább a fordítottja igaz, pont mint nálad.

Ez hogy elmegy a kedved mindentől lehet a családi köröd miatt is, ha nincs minden rendben otthon, még ha nem is tudatosítottad ezt (bár erről nem írtál, nem tudhatom de nekem gyakran ez is viszi a hangulatom)

Másik (ami szintén fennáll nálam) az impulzus hiány. Suliban még akkor is történik valami amikor általában nem, ott vannak a barátok, osztály társak, tanárok, megy az állandó beszélgetés, beszólogatás, hülyülés, tartja magát az ember és sodródik az árral. Otthon ez nincs meg s ilyenkor jön ki a fáradtság (vagy ha valami zavar az is mert nincs mi elterelje a gondolataid)


18/l

2019. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én általában apátiában vagyok folyamatosan,ritka hogy nem.
2019. dec. 10. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ha suliban folyton megy a pörgés, visz az ár, mindig történik valami, stb., akkor nem olyan nagy csoda, hogy valamikor pihenni is kell, és hát mikor máskor, mint sulin kívül - tehát otthon.
2019. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!