Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok a Tanárnőjét...

Mit gondoltok a Tanárnőjét meg késelő győri diákról?

Figyelt kérdés
Ti milyen büntetést szabnátok ki rá?
2019. dec. 11. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Börtön, mégis milyet? Valószínűleg 3-5 év körül fog kapni.
2019. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen elmeroggyantakat jó időre el kell távolítani a társadalomból.

Persze, az is igaz, hogy valamilyen szinten ő is áldozat, bár ez egyáltalán nem mentség egy gyilkossági kísérletre. Én ezért gyűlölöm azt a hozzáállást, ahol összedől a világ, ha nem leszel színötös, vagy netán van, amiből becsúszik egy hármas. 99% biztos vagyok benne, hogy a szülők a hibásak, hogy a gyerek ilyen lett. Ez a hozzáállás soha nem vezet jóra. Jobb esetben csak frusztrált kis idegbetegek lesznek, rosszabb esetben meg gyilkolni akarnak egy hármasért.

2019. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Börtön, nem tudom mennyi a kiszabható de az a 3-5 év nagyon kevés egy ilyenért. Jobban büntetnek ha csalsz az adóval
2019. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen elítélem.

A büntetés nagyságát meghatározni, kimérni nem az én feladatom. Arra van a bíróság.

2019. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amerikában vége lenne a fiúnak meg ölnék a felnőtt rabok szerintem.
2019. dec. 11. 16:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak tessék. Nem fogom sajnálni.
2019. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem ismerem. Ebben a korban azért elég érzékenyek az emberek. A közoktatás, meg tudjuk milyen gáz. Sztem itt csak áldozatok vannak.
2019. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Én egyáltalán nem sajnálom, nem tekintem őt áldozatnak, mint egyesek, ahogy olvastam. Megdöbbentett a hír, hallottam már durva dolgokat, amúgy is felidegesít, hogy egyesek mit meg nem engednek maguknak a tanárral szemben meg hogy néhány tanárt miért rúgnak ki, ez végképp felháborított, de mindegy, megtörtént, már nem tudunk rajta változtatni.

Nem ismerem a fiút, nem szép dolog így ítélkezni, de biztos nem normális, börtönt érdemel. Ezzel az egész jövőjét elcseszte valószínűleg és örök életében emlékezni fog arra, hogy mit csinált, ez hatássalmlesz az életére, de megérdemelte. És nem csak magának ártott ezzel, hanem a családjának és a diáktársainak is.

17 éves gimnazista fiatal, szinte felnőtt, már nem gyerek, egy ennyi idős ember màr tisztában van azzal, hogy mit csinál, mit szabad ès mit nem, és viselje is a tettei következményeit. Lehet, hogy otthon sem volt minden rendben (bár ahogy olvastam, rendes családból származik), es nagy a nyomás, de ez nem ok arra, hogy valaki ilyet tegyen. Meg is halhatott volna a tanárnő.

És komolyan, mindezt egy 10.osztályos év közbeni fizika dolgozat 3-asért? Értem, hogy lehet, hogy neki a fizika a kedvence, jó tanuló meg fontos neki, de ettől még nem dől össze a világ és nem határoz meg semmit. És ha egyetemre megy, akkor mi lesz? Ott nagyobb az esélye, hogy rossz jegyet kapjon vagy bukjon. Akkor megöli a vizsgáztatókat?

2019. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Engem nagyon megdöbbent, hogy van, aki még védi. Gyilkossági kísérlet, börtönben a helye.
2019. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindannyian haragudtunk már tanárunkra (főleg egyetemen, úgy, hogy kövi félévben is fel kellett venni a drágalátos tárgyát), de valahogy nálunk sosem történt késelés. Ez elítélendő, igen is - nincs joga a tanára, meg senki más életére törni.


A büntit a bíróság eldönti.

2019. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!