Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hkm 30 héten II. fokon...

32. hkm 30 héten II. fokon öregedett méhlepénnyel rendszertelen erős szúró, késelő, görcsös alhasi fájdalom ami erős hátfájással társul. Mi lehet? Nagyon fáj!

Figyelt kérdés
Jósló fájás lenne?Koraszülött lesz a pici? Első baba szóval nem tudom :/Segítsetek!Aggódom!Mennyi ideig fogja bírni kb. a méhlepény?

2013. nov. 7. 03:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem voltál orvosnál ezzel?

Nekem a 33. héten van meszes méhlepényem, kórházba is kerültem miatta infúzióra. Mindenképpen menj orvoshoz.Főleg ha görcseid is vannak már.

2013. nov. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy lesz holnap megyünk uh-ra a kórházba. De nem tudom mitől lehet.. Vagy hogy mi ez :/
2013. nov. 7. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát azért a II. fokon meszes lepény az pont hogy normális.. Én is 33.hetes vagyok, de nekem is II.fokú.. De a többi szerintem nem normális..
2013. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!