Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez jelenthet valamit?

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Ora elott a tanar szunet vegen amikor jott orara, lepillantott a mellemre (megint). Aztan oran ram nezett es amikor eszrevettem es odaneztem en is, akkor gyorsan elforditotta a fejet.

18/L a tanar kb 38-40 lehet


2019. dec. 14. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Túl kihívó felsőt vettél fel.

Nagyok a melleid.

2019. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kimondottan kicsik a melleim, es nem volt kiteve. A nyakamnal volt a kivagas. Csak a formaja latszodhatott.
2019. dec. 14. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Akkor lehet csak azt furcsállta hogy nőként hogyhogy nincs melled, lehet fiú vagy igazából? Szerintem ezen morfondírozhatott.
2019. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor azt nézte, hogy milyen kicsik.

Vagy ha a formája látszott, akkor nem volt rajtad melltartó és meredeztek a bimbók.

2019. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De lassu itt egy-ket ember :D Van mellem, csak nem nagy. Es az hogy a formaja latszodik nem azt jelenti hogy melltarto nelkul flangalok iskolaba, hanem hogy tapadosabb felsobe voltam, de nem volt kint a mellem.
2019. dec. 14. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Jó, akkor leírjuk, amit hallani szeretnél. Azt jelenti, hogy halálosan szerelmes beléd. Veled akarja leélni az egész életét. Ha van felesége, gyereke, rögtön elhagyná őket miattad. Örökké szeretni fog és nemcsak dugni akar.
2019. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd, tanítani unalmas. Ugyanazt előadni újra és újra egy halom unottan bámuló gyereknek, unalmas.

Mit csinál ilyenkor a férfiember?

A szemrevalóbb diáklányokat stíröli.

2019. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ezt akarom hallani, nem vagyok bele szerelmes, jezusom. Azt "akarom hallani" hogy miert csinalhatta
2019. dec. 14. 15:56
 9/9 Blade Bone ***** válasza:
:D
2019. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!