Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az mennyire számít gáznak ha...

Az mennyire számít gáznak ha az ember nem megy el (első) gimis osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Engem teljesen hidegen hagy, én meg jó eséllyel 1-2 embert leszámítva teljesen hidegen hagyom a volt osztálytársaimat, szóval egyik félnek se érdeke, ezét úgy döntöttem nem megyek (elvileg jövő évben lesz valamikor mert akkor lesz 5 éve hogy elballagtunk gimiből). Lehet ebből bármi bajom vagy gáznak minősül ha nem megy el az ember? Vagy teljesen lényegtelen?

Illetve ilyenkor gondolom kell befizetni is a dologba, azt megtagadhatom? Nyilván ha nem megyek nem fogok tokolni, amúgy sincs elvileg aki behajtsa rajtam, de azért érdekelne ez is...



2019. dec. 17. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem gáz, én sem vagyok kíváncsi a köcsög volt osztálytársaimra. Az első talira még elmentem, de tiszta óvoda volt: mindenki csak azokra volt kíváncsi, akikkel amúgy is napi szinten tartotta a kapcsolatot az 5 év alatt is. Nevetséges, ezért minek odamenni?

A befizetést illik felajánlani, de csak a tanár ajándékába, ami nem olyan nagyon sok. Kaját, ilyesmiket értelemszerűen nem kell fizetned.

2019. dec. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, nekünk nem is volt elvileg, csak valaki felvetette az osztály csoportban de a 26ból jó ha 4en reagáltak. Nagyszüleimnek már az 50 éves osztálytalálkozója volt, aki élt mind elment, szüleiméknél is divat, a fiataloknál már annyira nem, csak ha tényleg jó közösség volt és tartják a kapcsolatot.
2019. dec. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a sajat tesom tett ki az osztalycsoportbol a baratnoivel, szoval en ezek utan a kozelukbe sem megyek. Mondjuk igy nem is fogok tudni az osztalytalalkozorol, de nem is akarok. Undorito osztalyom volt.
2019. dec. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, semmi rossz érzésed ne legyen, ha nem kívánkozol olyan emberek közé, akiket nem Te választottál be az életedbe.
2019. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az mennyire számít gáznak ... Engem teljesen hidegen hagy ... Lehet ebből bármi bajom vagy gáznak minősül ..."

Most akkor teljesen hidegen hagy, vagy azon filózol, hogy mások mit gondolhatnak rólad emiatt?


"ilyenkor gondolom kell befizetni is a dologba, azt megtagadhatom?"

Évek óta leérettségiztél, mégis ilyet kérdezel... Hogyhogy megtagadhatod-e? Ki kötelezhetne rá, és mégis milyen alapon? Egyáltalán milyen összeget követelhetnének rajtad? Milyen törvény alapján jönne a végrehajtó, ha nem szállnál be mások(!) bulijába anyagilag? Egyáltalán volt már olyan, hogy egyesekről megtudtad, hogy bulizni mennek, és erre te is beszálltál a költségekbe, pedig nem is akartál velük menni? Jajmár...

2019. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha nem mész el
2019. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 éve ballagtam, nem is volt még osztálytalálkozónk, szerintem sosem lesz. De ha lenne, szerintem max. 10 ember jönne el a 30valahányból
2019. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó; valószínűleg jövőre szervezik. 5 évente ritkábban szervezik (csak, ha olyan jó volt és marad az osztályközösség) - általában ezek 10, 20, 30, 40, 50 évesek szoktak lenni, ergo ballagástól számítva szerveznek minden 10. évben.


Szóval ezért nem volt nálatok idáig.


Persze az más kérdés, hogy nálatok lesz e valaki, aki ezt az egészet szívesen leszervezi vagy ez nem történik meg.


Én pl 8 éve ballagtam és már most tudom, hogy nem lesz találkozónk; akik jóban maradtak, azok úgyis összejárnak, mint a gimiben, a többiek meg nem igen keresik a másikat a régiek közül, nem merengünk a gimis éveken, mindenkinek ment tovább minden, pár ember külföldön van. Ebből kiindulva szerintem senkinek se jut majd eszébe, hogy esedékes az osztákytalálkozó.

2019. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Nem, nem szervezi senki. Pár éve az osztályfőnök felvetette a facebookos csoportba, hogy kéne szervezni, mindenki odaírta, hogy ja, de ekkor meg ekkor nem ér rá, azóta se lett belőle semmi. Barmibe fogadnék, hogy jövőre se lesz, meg azután se. Senkinek nem annyira fontos az a banda, hogy megszervezze. Bezzeg általános iskoláit kb. évente szervezünk
2019. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi baj lenne belőle? Rád hívják a rendőrséget, vagy mi?
2021. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!