Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudom, tudom, hogy még több...

Tudom, tudom, hogy még több mint egy hét szünet van hátra de már most izgulok. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Szünet előtt egy nagy baromságot csináltam. Kibeszéltem az egyik lány osztálytársamat egy fiúnak és mondtam róla elég durva dolgokat. Hát ő ezt elmondta a lánynak aki biztos vagyok benne, hogy szünet után megtép engem vagy valami, mert nem viseli jól ha valaki keresztbe tesz neki. A lányról tudni kell, hogy elég népszerű az osztályban, mert minden közösségi munkában benne pl ő szervezte a szalagavatót is. Mindig mosolygós, életvidám és könnyen barátkozik, ezért sokan szeretik. Én se vagyok népszerűtlen, csak nagyon irritál ez a lány, ezért sokszor kibeszéltem őt és sajnos ez a fülébe jutott. Mit tegyek? Már most gyomoridegem van.


18/L


2019. dec. 26. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd mondjuk egy bocsánatkéréssel. Akármennyire is kínos.
2019. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudja a csaj, hogy a srác igazat mondott neki? :DDDD
2019. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem megérdemled ha megver, de úgysem lesz olyan szerencsénk.
2019. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha szoktal vele neha beszelni messengeren, sztem jobb ha irsz neki most amig szunet van es bocsanatot kersz. Jobb mintha a eloben kell majd ezt lerendeznetek.
2019. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mielőtt letámadnátok, ez a lány rohadt idegesítő. Mint írtam mindenbe benne van. A szalagavatót is ő szervezte és szeret a középpontban lenni és elég nagyra van magával. Pl órán is mindig ha valamit nem ért akkor ennek hangot ad és mindenkinek meg kell állnia amíg ő meg nem érti a feladatot. A tanárok is szeretik őt. Folyton vigyorog, mosolyog stb. Mindenben részt akar venni és azt hiszi minden körülötte forog stb.
2019. dec. 26. 22:17
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Most mondanék valami gerinctelen dolgot, de nem süllyedek le a te szintedre.

Viseld a következményeit, megérdemled.

2019. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A másik meg, hogy mindenkivel aranyos meg kedves és meséli a saját történeteit, mintha minden róla, nehéz megfogalmaznom, hogy miért utálom..
2019. dec. 26. 22:23
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért baj ha mindenkivel kedves? Kérj bocsánatot
2019. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy a lány sem bír túlzottam engem, eddig sem szólt túlzottam hozzám. Én és a barátnőm nagyon utáljuk őt és egymás között mindig kibeszéljük. De rajtunk kívül mindenki szereti őt az osztályba.
2019. dec. 26. 22:28
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ennyi az élet hogy kibeszéltek mást? Inkább tanuljatok 4 hónap és érettségi
2019. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!