Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálsz a nyári szünet...

Mit csinálsz a nyári szünet hátra lévő napjaiban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel már csak 6 nap vissza (ha a mait is beleszámolom) a tanévkezdésig, ezért minden percét próbálom hasznosan eltölteni. Rendetrakok a szobámban, egy kicsit átrendezem, őszi hangulatot varázsolok, bekötöm és felcimkézem a füzeteimet, tankönyveimet, "felújítom" a tolltartómat, átrendezem és szortírozom a ruháimat, sokat sétálok (persze nem ilyen rettentő hőségben), megnézem a kedvenc filmjeimet, sorozataimat, olvasom a kedvenc könyvemet, és várom, hogy kezdődjön az iskola. :-)
2011. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Különben 15 éves leszek, és 8. osztályba megyek.
2011. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
folyton másokat emlékeztetek, hogy mindjárt itt az a sz@r iskola!! jah, nem... az te vagy.
2011. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kb ugyanazt amit eddig is csináltam.

semmit, plusz gép

szép az élet:D

2011. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendet rakok a számítógépemen - kívül és belül -, cikkeket írok, regényeket ( egy fantasyt és két romantikust), megyek még a nyaralóba, szerdán jövök haza, segítek a nagyszüleimnek, szüleimnek, bámulom A szív útjait, ami ma is lesz és tegnap kihagytam, majd megnéztem moston, úgyis kimaradt két rész a Békából is. :D
2011. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kihasználom addig a lehetőséget hogy éjjel nappal gépezhetek. :P *kocka* XDDDDD
2011. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szomorkodok, hosszú év lesz,de egyben örülök is mert végre gimibe megyek,és ott hagyhatom az összes hulladékot.. amit 8 év alatt ott összeszenvedtem az nem volt semmi. Amúgy gépezek, strandolok, alkoholizálok, találkozgatok olyanokkal akiket szeretek.

16 L

2011. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

b@zd:O én is 16 vagyok de már 3.ba megyek gimibe

buktál vagy mi?(nem bántásból)

2011. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

évvesztes vagyok,+ 1 évet kellet maradjak még oviba.:)

Irigyellek :D

2011. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!