Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szerettetek az általános...

Mit szerettetek az általános iskolában és miért?

Figyelt kérdés

Bármi jöhet. Tantárgy, személy, helyszín, esemény, apróságok is. Indoklást is kérek. :)


(Boldog karácsonyt!)


2019. dec. 26. 23:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2019. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az énekórákat, a kamarakórust és a szerepléseket. A fizikaórákat is, mikor Árpi bá tartotta.
2019. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Emesét, mert nagyon szép lány volt.
2019. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. Egy undorító keresztény iskolába jártam ahol félelemre építettek, pofára osztályoztak és mocsok szarul éreztem magam 8 éven át.
2019. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azt, ha vége volt és húzhattunk haza.
2019. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerettem az osztálytársaim nagy részét, általában összetartóak voltunk, jókat szórakoztunk, imádtam az osztálykirándulásokat, a legtöbb tanárunk is jófej volt, de leginkább az hiányzik, hogy 10 perc sétára volt, most utazhatok 1,5 órát egyetemre.
2019. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Blade Bone ***** válasza:
100%

Háát a kedvencem a rajzóra volt, :) imádtam rajzolni minden félét és nagyon kedves tanárnőm volt, mindenben segített, sokszor még órán kívül is megjegyezte, hogy ha tud segíteni, vagy van valami gondom esetleg az iskolában akkor nyugodtan fordulhatok hozzá segítségért. Nagyon jól estek mindig a szavai. :) Egy másik tantárgy ami még fain volt, az a technika óra, az igazgató úrral :D ennek a figurának az órái mindig viccesek voltak, egyszer tesiórán még fejbe is rúgtam gumilabdával, :D pár másodpercig pislogott is mint a gyöngytyúk, de mikor magához tért csak annyit mondott hogy előfordul az ilyen, de a biztonság kedvéért inkább arrább megy. :D Na jó persze nem direkt volt, csak nagy labdaharcok folytak és mindenki lőtt mindenkire, nekem meg épp az igazgató jutott... De van egy másik jó emlékem is tesiről, mikor felmérőztünk ilyen medicinlabda hajításból, mert egyik alkalommal mikor dobtam kicsúszott a kezemből és ahogy hátranéztem azt láttam, hogy a labda az emberek felé repült :D kiabálás, vonyítás, még a tanár is szöcskeként ugrott fel a padról... Nem lehetett kibírni nevetés nélkül :D


Meg akkor még amik jók voltak, az ilyen farsangi és szüretibálok, de én mondjuk sosem öltöztem be ha nem kényszerítettek, vagy épp nem kenyereztek le a szüleim édességgel...:D

2019. dec. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Anno nekünk járt ingyen 10órai... Imádtam a Sole kakaót és a kiflit mellé, amit adtak.

Azt, ahogy anyukám bevitt az iskolába, ahogy fogta a kezem és mindig vidám volt.

Gróf Balázs képregények - olyan menőnek éreztem magam tőlük, a suliban ingyen osztogatták.

A napközi és a délutáni udvar, a napközis tanarnőnk nagyon okos és idős volt, rengeteget tanított.


Ezeknek már 13-14 éve... :(

2019. dec. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én imádtam az általánost, nagyon jó tanuló voltam, szinte mindig ötösöket vittem haza, mindezt kis erőfeszítéssel. Kedvenc tantárgyam az angol volt a tanárom miatt, folyton jártam versenyekre, ma is nagyon szeretem a nyelveket. :)

Sok kedves, jó fej osztálytársam volt. Volt egy legjobb barátnőm és egy nagyobb baráti társaság. Nekem igazából ez volt az utolsó felhőtlen időszakom, gimi kezdetével elkezdett kialakulni a depresszióm, étkezési zavarom, (mert boldogtalan voltam a közösségben) de az általános iskola nekem nagyon jó időszak volt, és ezért hálás vagyok az iskolámnak. :)

2019. dec. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a negyedik osztályt szerettem. Főleg a második félévet. Közeledett a felsőtagozat, ezért már "nagyok" voltunk. :) Nekem idővel napközi sem volt. Suli után nem voltam mindenben nagy gyerekként a családra szorulva, hanem önálló lehettem. Szépen lementem menzázni, utána kicsit sétáltunk felügyelet nélkül a többi nagy gyerekkel" (értsd, többi negyedikes), aztán hazamentem az üres lakásba és élveztem, hogy nem felügyelnek otthon sem. :)
2019. dec. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!