Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szerettetek az általános...

Mit szerettetek az általános iskolában és miért?

Figyelt kérdés

Bármi jöhet. Tantárgy, személy, helyszín, esemény, apróságok is. Indoklást is kérek. :)


(Boldog karácsonyt!)


2019. dec. 26. 23:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt szerettem benne, hogy mivel közel laktam hozzá, sokkal kevesebb óránk és házink volt, ezért amikor vége volt a sulinak, hazajöttem és nagyon max fél órát készültem a másnapra, utána szabad voltam mint a madár, és rengeteg mindennel eltölthettem a szabadidőm.
2019. dec. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%

A napköziket,főleg a nyárit! A büfézést XD

A szerelmes leveleket! 🤗 A nagyszünetet, osztálybulikat. stb...

2019. dec. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%

Semmit. Láttam hogyan kivételeznek a tanítónénik a saját gyerekeikkel akik szintén odajártak, milyen klikkesedések mennek és adok-kapok a tanárok között is.

Szemmel látható volt a módosabb-tanultabb szülők elkerülő viselkedése a más rétegbeliekkel, a gyerekek is átvették ezt a módit. Rengeteg marakodás volt, tettlegességig fajulva, kiközösítések, bántások.

A napközis tanáraink idegbeteg frusztrált nők voltak, ordítottak, kiborultak, kulcscsomóval koppintgatták a "rossz" gyerekek fejét, sorbanállás volt a büntetés, ahelyett hogy kicsaptak volna bennünket végre szabadlevegőn rohangálni.

Gyűlöltema nyári táborokat, ugyanezekért, plusz a vizes büdös átmeneti napközi épületekért, a vizes fűben való egésznapos táboroztatásért egy szél pléddel ami azonnal átázott és ülhettél rajta egésznap, sőt ebéd után kötelező fekvés.

Volt 1-2 év amikor nagyon jól és finomakat főztek, illetve a nyolcadik maga volt a megváltás, sportoltam, tudtam hogy végre vége, azt hittem sokkal jobb valami jön -mindenki ezt hajtogatta- és ettől felszabadult lettem, kivirultam. Volt egy mini ki mit tud, azt nagyon élveztem :)

2019. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
Hogy végre elballagtam onnan
2019. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%

"A napköziket,főleg a nyárit!"

Uhh,ismerősöm gyereke volt ilyen iskolai nyári napközibe,valami borzalmas volt az elmondása szerint.


Amúgy én a kémia órákat imádtam a sok kísérlet miatt.

2019. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
2016.06.18.-át a ballagóm napját. Végre nem kellett többet a túlhypeolt, maximalista tanárjaim óráján stresszelni azon, hogy mikor vágnak be egy egyest vagy szaktanárit. (A töri tanárom azért vágott be szaktanárikat, mert mosolyogtam az órán) Továbbá nem kell alkalmazkodni a h*lye szabályokhoz és a sok felesleges délutáni programokon bentmaradni. Gimnáziumban azért sokkal szabadabbnak érzem magam. Végül pedig az id*óta arrogáns osztálytársaim képeit se kell többet bámulni kiknek köszönhetően szociális életem egy nulla volt és az új suliban is félve nyíltam meg...
2019. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Imádtam. Nagyon jó, összetartó osztályunk volt. Bár magatartás szempontjából a legtöbb tanár szerint mi voltunk a legrosszabbak. :D Tény, hogy voltak kisebb-nagyobb balhék, pl. ablakon kiugrálás az udvarra szünetben...vagy éppen óra alatt. Ah, a nosztalgia. :D

Nekem a mai napig a 6.-as osztálykirándulás a legszebb emlékem.

Gimiből tavaly ballagtam, sírtam az örömtől mikor vége lett...

2019. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Metionin ***** válasza:
87%
Én azt hogy véget ért. Nagyon rossz osztályom volt, vertek, csúfoltak, a tanárok meg tojtak bele, szóval alig vártam hogy elhúzhassak onnan. Egyedül az énektanárt szerettem és az énekkari próbákat vele. Ő volt az egyetlen, aki biztatott hogy ne adjam fel, később minden jobb lesz. Tanárilag és emberileg is egy nagyon jó ember.
2019. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
40%
Sok mindent szerettem az általános iskolában. De a legjobban azt amikor az ide írogató nyomikhoz hasonló osztálytársainkat halálra szivattuk. Most gimnáziumban sincs ez másképp. A nyomik akik folyton magukba fordulnak meg nincs szociális életük és idejárnak sírdogálni. ők egyszereűen csak arra jók, hogy szivassuk őket.
2019. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én szerettem tanulni, szerettem a versenyeket és jó osztályunk volt. Mindig szerettem minden sulit ahova jártam. Ráadásul okos gyerek voltam és az is maradtam:) Minden szerénységgel együtt:) Sajna a suliba járással általában megutáltatják a gyerekekkel a tanulást és a tudást is, ami óriási probléma.
2019. dec. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!