Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tellett az első napotok...

Hogy tellett az első napotok szünet után a suliban? 17/l

Figyelt kérdés
Nálunk olyan ráhangolódó nap volt dolgozat és feleltetés nélkül. Egy baj volt,hogy úgy áthűlt az épület,meg lehetett fagyni. Első 4 órán inkább a téli kabátot is magamon hagytam. Házi feladatot viszont sokat adtak.
2020. jan. 6. 19:39
 1/4 gasago válasza:
100%
Nekünk a szünet utáni első napon (ma) matek vizsga volt, 4 éves tananyagból. 16/F
2020. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első óra szokásos volt, második órában orvosi vizsgálat volt, harmadik órán semmit nem csináltunk szokásosan, a negyedik órám elmaradt, ötödik órába a továbbtanulásról volt szó. Az utolsó órám meg infó volt, ami könnyű
2020. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az utóbbi időben idegileg elég megviselt vagyok és azóta gyakran rámtörnek pánikszerűen kellemetlen fizikai tünetek, azt hittem ma be sem fogok tudni menni. Amikor beértem és leültem a helyemre annyira rosszul voltam, hogy konkrétan remegtem, éreztem, hogy a pulzusom az egekben. Hála istennek az első óráról legalább 20 percet késett a tanár, így mire elkezdődött valójában az óra, sikerült elviselhetővé tenni a testi érzeteket, de azt hittem ma is haza kell mennem... Szerencsére csak 4 órám volt, nagy nehezen kibírtam komolyabb rosszullét nélkül, de alig vártam, hogy hazaérjek. 19/L
2020. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helybol 2 nagydolgozat, majd egy 6 orank lett mert kuegett minden tanar xD
2020. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!