Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha már első találkozásnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha már első találkozásnál csókolóztam vele?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban találkoztam egy sráccal, egy nagyon jó haverom legjobb barátja az illető. Már az elején megtetszett, és én is láttam jeleit a viszonzásnak. Aztán mikor már mindenki elég illuminált állapotba került némi alkohol elfogyasztása után, egymás mellé kerültünk egy kanapéra, összebújva. Simogatta a karom, átkarolt, úgy ültünk egy ideig, aztán meg is csókolt. Nagyon jó volt.


Az este hatralévő részében nagyon kedves volt, segítőkész (kicsit rosszul voltam). De aznap már nem történt más.


Pár napra rá beszélgetni kezdtünk messengeren, de egy idő után eltűnt, és nem írt többet. Én sem, mert nem akartam túl könnyen kaphatónak tűnni, meg amúgyis tudtam hogy hogy nemsokára újra találkozunk a közös barátaink lévén, pár napra, egy nyaralóban, 10 másik barátunk tarsaságában.


Ott esténként ismét összemelegedtünk, harmadik este csók is volt, negyedik (és egyben utolsó) este pedig együtt aludtunk, amikor szintén csak csók és egy kis simogatás volt.


Kicsit végig úgy éreztem, hogy túl könnyen és túl hamar mentem bele dolgokba, de közben nagyon rendes és helyes srác, tehát nagy volt a kísértés.:))


Szerintetek nem kellett volna ilyen "könnyen adnom" magam?


Van esély a folytatásra, de akkor "rendesen" csak találkozgatással, randizással kezdenénk. Szerintetek mi a teendő ilyenkor? Nem lesz fura hogy már csókolóztunk korábban, de úgy teszünk mintha mégse lett volna? Vagy innentől hogy lehet folytatni egy kapcsolatot?


(Fontos tudni, hogy a jövőbeli randizgatástól még egy hónap elválaszt, mert megbeszéltük, hogy nyáron nem érnénk rá. És addig kb no contact, tehát no elköteleződés.)


Nagyon köszi hogy elolvastad, és mégjobban megköszönöm, ha tudsz valamilyen tanáccsal, tapasztalattal szolgálni!!


17l



2018. júl. 25. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz

(amúgy nem olvastam el mert TLDR)

2018. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne gaz? En a jelenlegi parommal sem voltam egyutt mikor eloszor csokoloztunk, sot mivel nem akartunk parkapcsit a tavolsag miatt igy csak bebeszeltuk hogy csak haveri kapcsolat, igaz hogy akkorra mar joval tobb volt. Semmi baj nincs ezzel ^^
2018. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Az a gáz,hogy egy kis cafka vagy.
2018. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te legalább csokoloztál már én még nem . ..26L
2020. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!