Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bementek az iskolába az első...

Bementek az iskolába az első héten? mert én biztos nem, sőt a második héten se, szünetelek még

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá.
2015. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól kezded az évet... Egyböl meg lesz rólad a véleménye az összes tanárnak és az osztálytársaidnak.
2015. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Már nem vagyok iskolás, de természetesen bementem mindig. A legtöbb évben egyetlen napot sem hiányoztam. Ha mégis volt hiányzásom, az betegség miatt volt.


Undorodom az olyan emberektől, mint te. Szerencsére, mindig megszívjátok aztán.

2015. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
lehetséges...2 éve dolgozok és 8k-ba kerülne az ECDL papír, de lusta voltam bemenni érte a suliba :D igaz 3 informatikus végzettségem van, de attól még jól jöhet, pl előző munkahelyemen elküldtek volna oktatásra ha nincs, mondtam, hogy majd kikérem és behozom, hát 1.5 év után sem vittem :D és azóta új helyen dolgozok :)
2015. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ezen még ne rágd magad. Messze van még a szeptember és inkább élvezd a hátralevő másfél hónapot. :)
2015. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok. Szerinted mit fognak rólad gondolni rólad a tanárok?! Megnehezíted saját magadnak.

Év elején meg ismétlés van, szóval minden amit elfelejtettél a nyáron felelevenítik a TE ÉRDEKEDBEN. NEKED LESZ ROSSZABB HA NEM MÉSZ BE.

2015. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hanyadikos vagy?
2015. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Te most már aztán tényleg nagyon menő vagy! :D
2015. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csinald csak, betanitott gyari munkasok mindig kelleni fognak.
2015. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs AKKORA baj, főleg ha esetleg családi nyaralás miatt hiányzik az ember egy hetet. A két hét már húzósabb. Akkor már cikibb, ha az illető ilyen nagy vagányként megy be a suliba, és fikáz mindenkit, aki szept. 1-jén elkezdte, és akkor is, ha elvárná, hogy a tanárok csak azért ne "szekálják" még x napig, mert hát ő hiányzott, mert Tenerifén nyaralt, hanem igenis legyen szorgalmas, pótolja be az anyagokat, és első sulis napjától kezdve tanuljon. Ja, és sokkal többet nem érdemes lógni, mert ha összeszedsz egy komolyabb betegséget még itt egy nap, ott egy nap lógás után, már necces, hogy el tudod-e végezni bármiféle kavar nélkül az évet.


Az sem egy elhanyagolható szempont, hogy biztos lesz olyan tanár, akit frusztrál, hogy neki be kell mennie első naptól tanítani, Jucika meg másfél hét múlva libben be a nyaralásról... és nem minden tanár tudja az irigységét megfelelően kezelni.

2015. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!