Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogos a kiakadásom?

Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Témazárót írtak tegnap az osztálytársaim, én tegnap nem voltam, erre ma a tanárnő megakarta iratni velem. én erre közöltem vele, hogy nem tudtam, hogy ma fogom megírni de erösködött mire én felemeltem rá a hangomat és kaptam egy szaktanárit. Végül elém rakta a témazárót, és én beadtam óra végén tök üresen tényleg tök üresen csak a nevem volt rajt és ő ahogy ezt meglátta ráírta az 1-est és be is írta.

18/L



2020. jan. 7. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

1. Nem vagyunk cigányok, nem kiabálunk a tanárral


2. A témazáró napjára tudnod kellett volna az anyagot, innen elég könnyű kikövetkeztetni, hogy bármikor megírathatja. Gondolom nem kisegítő iskolába jársz, hogy mindent a szádba kell rágni.

2020. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen jogos. Nálunk mindig a hiányzást követő első órán kellett pótolni. Gondolom nem aznap jelentették be a témazárót mikor hiányoztál. Örülj hogy nem igazgatóit kaptál.
2020. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
vagyis nem jogos. Kettes vagyok.
2020. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem jogos a kiakadásod. Gondolom tudtál a tegnapi témazáróról, hiába nem mentél be, de tudtál róla. Akkor meg ma mit vagy meglepődve? Miért kéne kivételezni a kis hercegnővel? És még neked áll fejjebb, mikor tiszteletlenül viselkedsz? Nem a tanár hibája, hogy lusta voltál tanulni, hanem a tiéd. Még ha át sem tudod olvasni, valamennyi ragadhatott volna rád. Játszod magad, felemeled a hangod és azt hiszed mindezt jogosan teszed? Saját magadért tanulsz kislány, nem a csúnya tanárnénit kell szídni. 18 vagy, legalább a tisztelet fogalmával legyél tisztában.
2020. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
96%

Akkor végülis mikor akartad megírni? :D Majd ha óhajtasz tanulni az órára, szólsz a tanárnak, hogy most már megengeded hogy megírassa a dolgozatot veled? :DDD


Amúgy ha beteg voltál, pont ráértél volna tanulni.


22/f

2020. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok, hogy milyen nehéz az élete egy iskolásnak, folyton bejárni meg felkelni és tanulni. A tanárnő meg pikkel rám folyton szaktanárikat osztogat meg biztos megbuktat félévkor annyi egyesem van mert pofára osztályoz.
2020. jan. 7. 18:45
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Gondolod, hogy később könnyebb lesz?
2020. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

"Nem tudjátok, hogy milyen nehéz az élete egy iskolásnak..."

Ezt ugye most nem mondod komolyan??? 🙄 És hogy képzeled el az életed, segélyből élsz majd meg, vagy anyádék eltartanak? Ha a suli sem megy, akkor mi a szar lesz veled később? Dolgozni sem fogsz?

2020. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na álljon meg a menet. Én már dolgoztam többször is. Az iskolában teljesen más a helyzet, mert mindenféle baromságot meg kell tanulni. Ti talán szeretettek iskolába járni? Én egyetemre megyek tovább tanulni. Ami más, ott azt tanulom ami érdekel míg itt mindent szart meg kell tanulnom.
2020. jan. 7. 19:03
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Ó


Hát akkor fognak egyetemen meglepetések érni. Mert ott aztán mindent tanulsz pluszba csak azt nem amiért odamentél. A munkahely sem lesz ám különb. Nem csak azt csinálod majd amit szeretsz. Ébredj fel, 18 éves vagy..

2020. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!