Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki nem járt, vagy kihagyta...

Aki nem járt, vagy kihagyta az osztálykirándulást mivel indokolta és valójában mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Utáltam az osztályom, de mentem velük, mert olyan helyekre mentünk ahova nem nagyon jutok el.
2020. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtam, nincs kedvem menni. Tényleg nem volt.
2020. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nem megyek nem kell indokolni (utáltam az osztályt)
2020. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Egyszerüen utálom az osztályom amúgy sincs szükségem a hüvelyességükre .

Azt mondtam hosszul lettem azért nem mentem xd🙂

2020. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nekem most lesz az első alkalom amikor nem megyek. Erdélybe fogunk menni majd Júniusban.

Több oka van, hogy nem megyek: pl. Utálom Romániát, nem bírom a hosszú órás busz utakat, hegyeket itt Borsodban is látok, valamint 2 id*óta osztálytársam nem bírom elviselni akik a 4 évből most jönnek először kirándulni,ráadásul egy volt osztálytársam beszámolója szerint ez volt a legrosszabb szállás ahol mióta fejét tudja megszálltak (ők ősszel voltak ugyanott)


Nem hiányzik ez nekem... Majd beadom, hogy csóróság van, kell a pénz így megyek dolgozni (egyébként tényleg dolgozni fogok), valamint amit fentebb is említettem, hogy nem bírom a hosszú busz utat (190 centimmel tavaly pl bepréseltek legbelülre aztán úgy utaztunk le Horvátországig... Már Budapestnél szét vertem volna a buszt legszívesebben) de teljesen mindegy hol ülök, nekem kész szenvedés az egész.

2020. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam az osztályomat, ezt megmondtam és mindenki mehetett amerre látott. Ők osztálykirándulásra, én meg a dolgomra.
2020. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szemét osztályom volt, nem voltam kíváncsi rájuk.
2020. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan kiközösítettek, és megaláztak, piszkáltak. Inkább otthon maradtam kockulni.
2020. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alapbetegségem, amiatt nem mentem.
2020. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gublug ***** válasza:
100%

Joban voltam az osztalyfonokkel es megmondtam, hogy egy lannyal talalkozom inkabb, aki amugy 280 km-re volt tolunk.

Elengedett.

2020. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!