Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az elgondolkodtató hogy az...

Az elgondolkodtató hogy az osztálytársaim a tavaszi szünetben osztálykirándulást szerveznek és nem is szólnak nekem? Persze úgyis megtudom, netes világban élünk. Szóba kéne ezt hoznom később hogy miért nem hívtak meg?

Figyelt kérdés

Ez nem „hivatalos” az iskola által szervezett osztálykirándulás, ez csak egy spontán dolog, de az osztályfőnök is ott van, meg egy másik tanár is, szóval mégse csak annyi hogy páran összeállnak és mennek.

Azt nem tudom végül ki megy ki nem megy, de azt tudom hogy egy darab ember van akinek nem is szóltak: én.


Szólnom kéne később hogy azért illett volna meghívni (tán ezért hívják osztálykirándulásnak…).

Elmenni úgyse mentem volna, de sértő hogy a hátam mögött szerveznek programot. Formálisan hívjanak meg, és szépen megköszönöm, nemet mondok és ennyi.

De azért ezt az udvariassági kört fussák már le. Vagy nem?


2015. ápr. 5. 09:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
igen így lenne illő, főleg a tanárok részéről, akikek a példamutatás is a feladatuk lenne... de másik oldalról ott vagy te, akiről gondolják, sose jött el sehova, kihúzó, minek hívjuk, úgyse jönne
2015. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
nem vágom mi értelme lenne szólni. nem bírnak téged, te sem őket, minek kell akkor hisztizni?
2015. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A formális kereteket tartsuk be. nem erről (is) szól az iskolai oktatás? Pl. rászólnak a gyerekre hogy köszönjön a napszaknak megfelelően. akkor ezt is minek? nem köszönök jó reggelt hiszen egyrészt nem jó a reggel másrészt akinek köszönnék az utálom mint a szart hát minek köszönjek. ilyen játékot is lehet játszani csak akkor meg fel lennének háborodva.
2015. ápr. 5. 09:41
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
már értem, miért nem szóltak... sztem keress fel egy pszichológust és beszélj vele a problémáidról
2015. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Na ha érted akkor magyarázd már el. Mert én bizony nem értem.


De azt tudom hogy amikor majd a ballagáson pl segíteni kell a díszítésben és takarításban majd én is úgy állok hozzá ahogy ők hozzám.

Szartak rám? Szarok rájuk. Majd takarítson ott ingyen szívességből akit méltatnak arra hogy odaböfögjenek valamit.

2015. ápr. 5. 09:49
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
Te nem vagy kivancsi rajuk, utalod oket, cserebe ok is igy vannak veled. Ezen nit nem lehet nem erteni?
2015. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

De amikor osztálypénzt kell fizetni akkor bezzeg kellek mi?

Meg amikor szalagavatón pucsítani kellett a végzősök mellett akkor is kellettem mi?

Akkor nem utáltak? Vagy hogy van ez?

2015. ápr. 5. 09:56
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
Hat nem tudom, en nem alaznam meg magamat azzal, hogy meghivok valakit az altalam szervezett kirandulasra, akivel kolcsonosen utaljuk egymast es ugyse jonne el.
2015. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%
Én se hívtalak volna meg. Minek rontaná el bárki is készakarva a kikapcsolódásat?
2015. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Akadj már le a kérdésről ember. Teljesen fölsölegesek ezek a körök, ha ki nem állhatjátok egymást és amúgy se mennél el. Talán akkor kellett volna erre gondolko, mikor hagytad ezt a viszonyt megromlani. Most már így jártál, teljesen fölsölegesen vagy felháborodva.
2015. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!