Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ottalvós kiránduláson hogyan...

Ottalvós kiránduláson hogyan kell fürödni? Ti szoktatok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vízzel ajánlott és érdemes levetkőzni hogy a víz kifejtse tisztító jellegű hatását. Különféle adalékanyagokkal további tisztító hatást lehet elérni.
2020. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Illik fürdeni.

Normális ember szokott is.

2020. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam és eddig akárkikkel voltam mindenki. Zuhanyozni szoktunk. Fürdőruhát nem szoktam vinni, elég ha törölközőt tekerek magamra.

Tipp: gumipapucsot vigyél nehogy elkapj valamit a zuhanyzóban mezítláb.

Jó kirándulást!

2020. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyozz, és azt is papucsban.

Nem írtad, hogy hova mentek, milyen lehetőségek vannak, hogy az zavar -e, hogy esetleg együtt kell?

2020. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Én eddig ahány kiránduláson voltam osztállyal, sehol sem volt olyan zuhanyzó, mint pl. az uszodában. Szóval sosem volt olyan, hogy ne lett volna függöny, vagy ilyesmi. Szóval nem kell tartani. Van olyan hely, ahol pl. három zuhanyzó van egymás mellett, és van függöny. De van olyan is, ami egy rendes fürdőszoba, szóval kád/zuhany. Ha kád is van, akkor is inkább zuhanyozz, nehogy elkapj valamit. És pluszba, vigyél papucsot, abban zuhanyozz. Mi utoljára 5 napos kiránduláson voltunk. Szép is lett volna fürdés nélkül az az 5 nap. :D
2020. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szoktam. Korábban leírták, csak megerősítem, hogy törülközőt magadra csavarod vagy majd a fürdőben veszed le a ruhát, papucsban beállsz a zuhany alá. Ha nincs függöny, akkor fürdőruhában.
2020. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én mindig akkor mentem, amikor a többiek. Láttam, hogy készülődnek, akkor én is. De sokszor a tanárok bejelentették, hogy most el lehet menni fürdeni.


Papucsot felvettem (két papucsot csomagoltam, az egyik a fürdőpapucs, a másik meg, amibe csak belebújtam, ha éjszaka kiszaladtam) és saját tusfürdővel megfürödtem. Utána magamra tekertem a törcsit (előtte persze megtörölköztem) és bementem a szobába.


Az átöltözés volt macerásabb. Egyszer én leraktam a törölközőt és felöltöztem "Úgyis lányok vagyunk" alapon, de kinevettek érte. Utána vagy megpróbáltam a szoba egy eldugott sarkában az öltözést vagy takargattam magam a törölközővel, amíg az intim részeimmre nem húztam valamit.

2020. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából érett emberek között semmi szükség arra, hogy takargasd magad, dobsz magadra egy törölközőt, megfürdesz meztelenül, aztán törölközőben visszamész a szobába. Elég egyszerű.
2020. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer fordult elő, hogy nem fürödtem osztálykiránduláson, de akkor kb senki. Vizitúrán vadkempingeztünk, és olyan helyen sikerült tábort verni, ahol nem volt rá lehetőség. Persze a Dunában azért az izzadtságot lemostuk magnkról, de az esti tábortűz füstje után ár büdösek maradtunk (az osztályfőnök nem engedte az éjszakai fürdőzést, mi megy nyuszik voltunk -lehet, csak hulla fáradtak- ellenkezni)
2020. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Függ a körülményektől. Szerintem 1 éjszaka simán elmegy zuhi nélkül is (akár, még 2 is). Nem lesz tőle senkinek semmi baja. Akinek pedig erős testszaga van, az tusoljon.
2020. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!