Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert nem érzem jól magamat...

Miert nem érzem jól magamat ottalvós kiránduláson? Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Furcsa dolog ez. Napközben tök jól elvagyok vannak barátaim ,igaz csendes visszahúzódó vagyok. Szeretek itthon lenni a családdal. Valahogy szóba jön vmi többnapos kirándulás görcsbe rándul a hasam. Igazábol csak pár táborban voltam. Másodikban 5 napos volt és szinte végig sirtam (kb 8 evesen). Utánna 7. ben olyam gyomorgorcsom volt elotte de jol ereztem magamat, de viszont alig ettem. Aztan most 9. Be nem volt rossz igaz osz visz 1 ejszaka volt de vartam a haza jovest és nem tudtam egyátalán aludni és szintén alig ettem. Az a baj hogy ha a családdal megyünk nyaralni akkor is alig tudok enni és aludni. (Pedig jó evő és alvó vagyok.) Magyarul ha nem itthom vagyok se enni se aludni nem tudok. Ha valami olyan tortenik velem ami nem minden nap gyomorgörcsöm lesz. Valahogy bátrabbnak,talpraesettebbnek kéne lennem vagy nem is tudom. Mit tegyek? Ez így nem jó. (Bocs a helyesírásért)

2017. máj. 26. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagyunk így páran. Maradj veszteg :)
2017. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!