Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mi lesz hogy nem voltam...

Most mi lesz hogy nem voltam szalagavatón? A semmin kívül?

Figyelt kérdés

Hónapok óta azt hallgatom a tanároktól hogy a szalagavató az kötelező és ha nem megyek akkor megnézhetem magam. Hogy mi fog történni konkrétan azt nem közölték.

Na múlt hétvégén volt a szalagavató és nem voltam. Azóta több nap eltelt és mi történt? Az amit sejtettem. A nagy semmi.

Még csak meg se említette nekem senki h nem voltam.

???

Hát akkor ennyit erről.


2020. jan. 15. 20:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Most ebben mi a kérdés? :D
2020. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Mi a kérdés? Nem lesz semmi.
2020. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Az a kérdés h mit pofáztak a tanárok h ez meg az lesz ha nem megyek.

Mert ugyan mégis mit tehetnének. semmit.

de akkor minek túráztatták magukat?

2020. jan. 15. 20:10
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Kemény vagy mint a kádszéle
2020. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Kemeny vagy mint a tescos kifli
2020. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%

Tanárok. Ennyi. A túlnyomú részük nem csinál többet, mint reggel 8 és délután 2 között gyermekmegőrzést végez.

Van esetleg iskolánként 2-3 értelmesebb tanár, azok nem tolják ennyire ezt a gagyi hercegnős-bálkirályos cirkuszt.


Az eredete amúgy még a 19. századra vezethető vissza, mikor a kisasszonyok és fiatalurak első bankett szerűsége volt ez. És kb ott lehetett először a társadalmi szabályok szerint ismerkedni, felkérni táncra a kiválasztottat.

Ma már ennek semmi alapja nincs, hogy miért lenne még fontos esemény.


De az utóbbi néhány évtizedben ez így beleégett a begyepesedett iskolavezetésbe, és "mUszÁlY" alapon csinálják.

2020. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem mondanák azt, hogy kötelező, senki se menne el, mert alig van néhány olyan ember, akinek van türelme és energiája ezekhez. Az pedig nem nézne ki jól, ha 2 pár keringőzne és csak azoknak a szülei és családja töltené ki a termet.
2020. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
12%
Nálunk anno nem volt muszáj táncolni, de mindneki részt vett valamilyen szinten a "produkcióban", volt, aki csak a kórusban volt jelen, és lehet, hogy csak tátogott, de ott volt. Ennyit kibír az ember.
2020. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Xdd
2020. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%

Nálunk mindenki várta, részt vett, készültünk.


Te kihagytál egy eseményt, ami csak egyszer van az életedben. Ügyes vagy, gratulálok. Továbbra se gyűjtsd élményeket, legyél unalmas 👌🏻

2020. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!