Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mi lesz hogy nem voltam...

Most mi lesz hogy nem voltam szalagavatón? A semmin kívül?

Figyelt kérdés

Hónapok óta azt hallgatom a tanároktól hogy a szalagavató az kötelező és ha nem megyek akkor megnézhetem magam. Hogy mi fog történni konkrétan azt nem közölték.

Na múlt hétvégén volt a szalagavató és nem voltam. Azóta több nap eltelt és mi történt? Az amit sejtettem. A nagy semmi.

Még csak meg se említette nekem senki h nem voltam.

???

Hát akkor ennyit erről.


2020. jan. 15. 20:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

Jaj már megint te vagy az?

Na most ezzel jól megmutattad hogy mennyire egyedi, különb vagy mint a többiek. Ja nem.

2020. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
34%
Az írásodból nekem az jön le hogy te vagy az osztály kanja gondolom kondizol is (bocsánat a normális kondisoktól) de mellette viszonyt hülye vagy az iskolára szarsz magasról. Ami oké ne érts félre ilyen emberekre is szüksége van a társadalomnak, tökéletes leszel valami építkezésen. De itt az oldalon ne keménykedj hogy milyen menő vagy hogy kihagytad a szalagavatódat, meg hogy leszarod a tanáraidat. Oké? Köszönöm!
2020. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%
Ajajajaj badboy detected, khhmmm weirdo incel detected
2020. jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
36%

10. Én voltam szalagtűzőn, de elég szar volt és ma már azt mondom, bár ne mentem volna.

De egyébként elég rossz lehet olyan embernek lenni, akinek mindössze annyi felmutatni valója van, hogy hány olyan programon volt ott, amit amúgy nem is élvezett :D

2020. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%

12-es:


Bár nem én vagyok a kérdező, és nem én vagyok megszólítva, de a kis faék egyszerű világodból kibillentelek (de csak egy pöppet, és csak egy kis időre, amíg ezt elolvasod)


Én se mentem semmilyen gány, giccsparédé, ön-és közösséghülyítő szalagavatóra (vagy bármi egyébre).

4 gimit megjártam mire elvégeztem a középsulit, mert mindenhol valami összetűzésem volt vagy az iskolavezetéssel, vagy a kretén osztályokkal.


És abszolút plusszosnak érzem azt, hogy nem kellett egy emberekkel teletömött tornateremben a kosárlabdapalánkok meg bordásfalak alatt ugyanarra a lassú bécsi keringős számra pózerkednem, mint amire a fél ország minden évben gúnyába vágja magát.

ez nem élmény, ettől nem lesz több senki se.

A rózsafüzér képkeretes nyugger ismerösök dobnak néhány szív reaction-t a facen, "Nagyon szép nagy lány/nagy fiú" lettél kicsikém, puszi Margó" kommenttel együtt, aztán mindenki elfelejtiu ezt a tökéletesen jelentéktelen pózörködést.


Meg be lehet állítania a sok suttyónak mint borítókép, hogy életében egyszer volt rajta frakk/öltöny szett, ha lány akkor ízléstelen rakott fehér báli kosztüm.



És hol tartok most?

Építkezésen hordanám a cementet? Nem.

Egy raktárban piker-pakerkednék? Nem.


Egész pontosan 1 év múlva már meglesz a molekuláris biológus képesítés a diplomámon, és azonnal mehetek dolgozni valamilyen élettudományi laborba, akár kórházban, akár cégeknél.


Ellenben néhányakkal azok közül, akik valami magasságos eseményként körülugrálták ezt a nettó pénzes proliskodást.

Könyörgöm, olyan emberek játszák szalagavatón, hogy 19. századi arisztokraták a Versailles-i palota tükörtermében, akik amúgy totál átlag városi surmók (angolosan "chav", vagy tágabb értelemben white trash)

2020. jan. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%

#15

Én az írására gondoltam

2020. jan. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
45%

Én a 4 évet úgy toltam végig hogy soha egy osztálykiránduláson évnyitón évzárón szalagavató ballagáson banketten nem voltam. SOha semmin.


Én is hallgattam néha hogy ez meg az lesz ha nem megyek. Semmi se lett.

Soha semmi.

És most itt vagyok lám és mit történt ? Semmi.

2020. jan. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
18%

"Az a kérdés h mit pofáztak a tanárok h ez meg az lesz ha nem megyek.


Mert ugyan mégis mit tehetnének. semmit.


de akkor minek túráztatták magukat?"


***


Velük beszéld meg. Mond meg, hogy Te úgy tapasztaltad, nem maradtál le semmiről és ki tudják e fejteni, hogy ők miért látták ezt fontosnak.


De azért várj érettségiig ezzel.

2020. jan. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Igaz több mint 10 éve de velem is ezt csinálták... Én nem mertem megtenni hogy nem megyek el, mert féltem hogy majd szivatnak érettségin. Vegigunatkoztam, aztán mivel a táncot azért nem tudták rameroltetni, a tüzes után léptem.

Oké hogy egyszer van csak egy életben, de nem mindenkit érdekel egy ilyen esemény. Nekem például a családomat se érdekelte(m) magamnak meg mit paradezzak?

2020. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
44%

"ha nem megyek akkor megnézhetem magam"

Nem most, ezekben a napokban, hanem majd akkor, amikor pl. a saját gyerekeid szeretnék, ha segítenél nekik a saját szalagavatójukra készülni azzal, hogy mesélsz nekik arról, hogy a tied milyen volt.

2020. jan. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!