Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tűnik el a...

Mennyi idő alatt tűnik el a narancsbőr a fenekemről szálkásító diéta és edzés mellett? Leginkább akkor látszódik, ha megfeszítem, egyébként csak egy kicsit. Kb 6-7 hét elég lesz? Utána bikinit kell felvennem egy alkalom miatt.

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 02:28
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt még akkor sem lenne egyszerű megmondani ha részletes diétát, edzéstervet és test adatokat adtál volna meg.


Annyit tudok mondani, hogy az egészséges étrennek és mozgásnak nem csupán narancsbőr irtó haszna lehet. millió más szempontból is felemelheti a megjelenésed és közérzeted. szóval legyél rajta a dolgon ha segit a narancson, ha nem.

2018. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké,de így nagyon csúnya a fenekem,pedig még 28 sem vagyok.Szerinted azon mi segíthetne akkor?Amúgy 68 kg körül vagyok és 170 cm,nem ez a baj,hogy annyira el vagyok hízva,bár tény,hogy van rajtam plusz 10 kg kb...
2018. jan. 3. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!