Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha heti 2-3 alkalommal mennék...

Ha heti 2-3 alkalommal mennék edzőterembe 1-1,5 órára/alkalom, mennyire tudnám kigyúrni magam egészséges táplálkozás és megfelelő táplálékkiegészítők mellett kb. másfél év alatt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami jó kondiban, kicsit pocakos vagyok (nem annyira, hogy elhízott lennék), elég gyenge is. Viszont ezt most nem úgy kérdezem mint vézna gyerek, aki egy hétig kondizni fog, hanem TÉNYLEG elegem van ebből az állapotból, és TÉNYLEG változtatni akarok. Kerestem az interneten kezdő edzéstervet és most fogom elolvasni a Sárga Kapszulát. Ha az előírtak szerint táplálkozom és megfelelő táplálékkiegészítőket szedek (nyilván nem a legelejétől, úgy 2 hónap után gondoltam), akkor mennyire tudnék lefogyni-kigyúrni magam a kérdésemben már említett helyzetben?

Leginkább tapasztalt emberek véleményére lennék kíváncsi!



2014. márc. 10. 20:31
 1/7 A kérdező kommentje:
A kérdésemből azt kihagytam, hogy a másfél év letelte után sem szándékozom abbahagyni, csupán érdekel, hogy ennyi idő és ilyen körülmények mellett kb. (tényleg csak kb) mit várhatok!
2014. márc. 10. 20:33
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen hulye kerdest bodybuilderen kellene feltenned.Bunny ugy kiosztana...

Egyebkent az elso 1-1.5 evben fejlodsz a legjobban.Ha jo a genetikad es kitarto vagy, akkro ennyi ido alatt nagyon szep teljesitmenyt el lehet erni.Kb egy olyat, hogy rad se ismernek majd.Elso fel ev alatt szedtem fel 23 kilo izmot.Cucc nelkul.Amit leirtal jo!Olvasd el a sarga kapszulat,olvasgass neten, kajan ne csalj, akkor minden oke lesz.

2014. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kell gúnyolódni.... Nyilván nem gondoltam, hogy pár hónap alatt Arnold Schwarzenegger leszek... Szimplán az érdekelt, hogy kb 1,5 év alatt el lehet-e érni látványos változást, egészséges, fitt kinézetet.
2014. márc. 10. 21:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azért fejtettem ki ennyire a kérdést, hogy érzékelhető legyen a szándékom komolysága, hogy nem arról van szó, hogy 2 hétig kondiba járok, közben mekiben zabálom a BigMac-et és feladom, mert nem lettem kigyúrt.
2014. márc. 10. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az első válaszoló melyik bolygóról szármozik, de a földiek fél év alatt még 10 kg izmot sem képesek magukrapakolni, nemhogy 23 kg-t... Ezt úgy tudom elképzelni, hogy találtál az utcán 23 kg csirkemellet, te ezt felvetted, és így 23 kg izommal vagy nehezebb. :-D


Viccet félretéve. Másfél év alatt nagyon szép változást érhetsz el! A Sárga kapszula nagyon sokat tud segíteni. Ha megvan a jó étrend, jól beosztott, intenzív edzések és elég regeneráció, akkor egy rossz genetikával is látványos fejlődést tudsz produkálni!

Amit még ajánlok, nem tudom, van e, de szerezz be egy edzőpartnert. A motiváció elég gyorsan el tud fogyni, ha nincs senkivel megbeszélve, hogy ma lemész, és edzel! :-)


Amúgy hány éves vagy?

2014. márc. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Frontosa ***** válasza:

Másfél év alatt jó kajával szép eredményeket lehet elérni.

Üdv,

2014. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elmúlt egy év alatt milyen eredményt értél el?
2015. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!