Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ennyire gazdagok lennének?

Ennyire gazdagok lennének?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam most van kint Japánban 1 éves cserediák programon.

Én mindig is azt hittem, hogy ezeket az utakat meg kell pályázni és ha sikerül megnyerned, akkor ingyen utazhatsz ki, ergo államilag finanszírozottak ezek. Ma világosítottak fel, hogy ezek az utak 1,5-2 millió forintba kerülnek magánzsebből.

Ahogy én tudtam eddig, teljesen átlag körülmények között élő családról van szó. Na, de akkor vajon mégsem? (: Kezd izgalmassá válni a törénet.


2020. jan. 20. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Ennyire.
2020. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Komolyan érdekel, hogy ebben mi és hol az izgalom? Most végre el lehet rá kezdeni irigykedni, vagy furkálni meg támadni, kibeszélni vagy kiközösíteni hiszen nekik van pénzük, pedig eddig nem is kérkedtek vele, mintha normális emberek lennének?
2020. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

1) Mi közöd hozzá?


2) 1,5-2 millió forint nem egy akkora összeg, amit egy átlagos család ne tudna összegyűjteni, senki sem mondta, hogy a zsebükből vágták ki


3) Ha úgy érzed, vagytok olyan kapcsolatban, (ergo van közöd hozzá) akkor szépen megkérdezed tőle, ugyanis a monitoron keresztül nehéz megállapítani egy család anyagi hátterét.

2020. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem, ettől még közel sem számítanak gazdagnak, szimplán ügyesen tudnak takarékoskodni. Az is lehet, hogy az ismerősöd évek óta gyűjtögetett, a szülei csak keveset raktak hozzá.
2020. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akik H-s rendszámú Fiat Stilo-val járnak, nem hiszem, hogy oly' könnyedén ki tudnának tenni az asztalra két milliót készpénzben.

Amúgy pedig szerintem ti félreértettetek. Eszembe sem jutott emiatt őt támadni, sőt..! Én örülök az ő sikerének.

2020. jan. 20. 17:16
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

1-2 millió Forinttól senki nem lesz gazdag.

ha egy család csak 50 ezret félretesz egy hónapban, akkor az két év alatt 1 millió 200 ezer.

2020. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
hitel
2020. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyszülők
2020. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

"Akik H-s rendszámú Fiat Stilo-val járnak, nem hiszem, hogy oly' könnyedén ki tudnának tenni az asztalra két milliót készpénzben."


Én meg egy I-s rendszámú toyotával járok és 40 millió van a bankszámlámon...

2020. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönjük, hogy megosztottad velünk fantasztikus történeted!
2020. jan. 20. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!