Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál, ha a szüleid...

Dolgoznál, ha a szüleid gazdagok lennének?

Figyelt kérdés
Nem jómódúak, baromi gazdagok, rengeteg ingatlannal, passzív jövedelemmel, amiket akkor is kapnál, ha egy fűszálat nem teszel keresztbe. Én őszintén bevallom, hogy biztos nem. És ti?
2016. jún. 7. 19:53
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
81%
Soha:) de jó is lenne! csak élvezném az életet, pihennék és utazgatnék sokat:D
2016. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Valamit biztosan dolgoznék. Ha mást nem, valamilyen segélyszervezetnél. Munka nélkül, értelmes elfoglaltság nélkül nem lehet élni.
2016. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A hobbijaimat fejleszteném azokból vállalkoznék , nem számít hogy bukó lenne mert nem a nyereség a cél . Tanfolyamokat végeznék , hasznos speciális képzést önismeretet stratégiát tanulnék .
2016. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Max a hobbimmal foglalkoznék, azzal meg pénzt is lehet keresni. Lehet, hogy ezt csinálgatnám, de nem a pénzért..hiszen az alap...hanem hogy ne unjam halálra magam.
2016. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Rendesen napi 8 órába fix munkahelyen biztos hogy nem. Viszont kedvetelésből hobbi szinten csinálnék ezt azt ami érdekel akár pénzt is kérnék érte ami termèszetesen nem (csak) saját célra lenne.
2016. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%

Én mindenképpen. Jó érzés lehet azt a pénzt elkölteni,amit én kerestem meg,és nem csak ülök a babérjaimon,és a semmitől dől a lé. Biztos lennének problémáim,de nem érdekel. Én olyan ember vagyok,aki nem tüd egy helyben meglenni,és semmit nem tenni a sikerért.

13/L

2016. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Én hobbimunkát biztos végeznék.
2016. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Olyan munkát végeznék amiért nem fizetnek, vagyis karitatív. Leginkább állatvédelem, menhelyi munka, ilyesmi lenne.
2016. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 MZ.per.X ***** válasza:
Én cégeket alapítanék, alapítványokat, szervezeteket.
2016. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%
Akik itt bőszen önkénteskednének csupa szívjóságból, mi tart vissza titeket, hogy heti egy alkalommal megtegyétek most is? Szerintem ugyanúgy nem csinálnátok, ahogy most sem. Aki tényleg akarja az ilyesmit, az munka, vagy tanulás mellett is megoldja, nem várja a csodát, hogy majd ha milliói lesznek euróban, majd csak akkor.
2016. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!