Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Miért csinálja ezt az osztálytársam? Direkt nem magyarul szól hozzám

Keress kérdéseket hasonló témában: osztály

2019. nov. 29. 11:03  Privát üzenet  

A válaszok
Hagyd ott, beszélgessen magában!

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2019. nov. 29. 11:17 Privát üzenet
Goldmund73 nevű felhasználó válasza:

Csinálj úgy, mintha nem is hozzád szólna.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2019. nov. 29. 12:35 Privát üzenet
Válaszolj olyan nyelven, amit ő nem ismer. - Egyébként, - és ezt komolyan írom, - teljes mértékben egyetértek az előttem válaszolók stratégiájával! - A hülyék a túloldalon hógolyóznak, - azokkal szórakozzon!

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2019. nov. 29. 13:10 Privát üzenet

Sok minden lehet.

Éltél külföldön? Vagy jártál valamikor külföldön, amiről Ő is tudhat? Ha igen, az adott ország nyelvén szól hozzád? Lehet pont ezért teszi

Pl én éltem külföldön és volt egy ismerősöm, aki azon a nyelven szólt gyakran hozzám.

vagy

Lehet tetszik neki az adott nyelv és vagy ismered és ezért szól vagy csak menőzik.

Írtam, hogy éltem külföldön. Egy másik ismerősömnek nagyon tetszett a nyelv és, mivel én beszéltem, gyakran azon a nyelvem szólt hozzám, mert menőnek érezte, meg, hogy javítsam vagy adjak tanácsokat.

Vagy

Ha nem is ismered az adott nyelvet akkor csak simán lehet, tetszik neki és menünek érzi magát ettől.

Vagy

Csak humorizálni akar, de nem ismeri a határokat.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2019. nov. 29. 15:43 Privát üzenet
Vagy egyszerűen gyakorolni akarja az adott nyelvet.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2019. dec. 2. 21:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az gáz ha kölcsönkérném egy osztálytársam utcai cipőjét?
Miért beszél állandóan a tankokról az osztálytársam?
Kötöszködik velünk egy neonáci osztálytársam, mit tegyek?
2 osztálytársam bántja az egyik osztálytársamat. Ha segítenék neki, akkor engem is bántanának. De ha nem segítek neki, akkor rossz érzésem van. Mit tegyek?
Nem vagyok olyan anyagi helyzetben (? ), mint sok osztálytársam. Hogy fogadjam ezt el?
Ez mit jelent? L'habit fait le manie. Les gens nos ont peu ou pas d'influence dans la société. Ez francia mit jelent magyarul? Eggyik osztálytársam irta ezt mit jelent?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!