Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt az osztályt...

Miért csinálja ezt az osztálytársam? Direkt nem magyarul szól hozzám

Figyelt kérdés

2019. nov. 29. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd ott, beszélgessen magában!
2019. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Csinálj úgy, mintha nem is hozzád szólna.
2019. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Válaszolj olyan nyelven, amit ő nem ismer. - Egyébként, - és ezt komolyan írom, - teljes mértékben egyetértek az előttem válaszolók stratégiájával! - A hülyék a túloldalon hógolyóznak, - azokkal szórakozzon!
2019. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Sok minden lehet.


Éltél külföldön? Vagy jártál valamikor külföldön, amiről Ő is tudhat? Ha igen, az adott ország nyelvén szól hozzád? Lehet pont ezért teszi


Pl én éltem külföldön és volt egy ismerősöm, aki azon a nyelven szólt gyakran hozzám.


vagy


Lehet tetszik neki az adott nyelv és vagy ismered és ezért szól vagy csak menőzik.


Írtam, hogy éltem külföldön. Egy másik ismerősömnek nagyon tetszett a nyelv és, mivel én beszéltem, gyakran azon a nyelvem szólt hozzám, mert menőnek érezte, meg, hogy javítsam vagy adjak tanácsokat.


Vagy


Ha nem is ismered az adott nyelvet akkor csak simán lehet, tetszik neki és menünek érzi magát ettől.


Vagy


Csak humorizálni akar, de nem ismeri a határokat.

2019. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen gyakorolni akarja az adott nyelvet.
2019. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire vagytok fiatalok. Gyerekes, gyermeteg, hulye vagy idiota. Dehat komolyan venni sem szabad!
2020. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Be verzio, hogy valamilyen nemzetiseg vagytok, anyanyelveteken beszel, es ez teged zavar?
2020. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem. Ezzel szokott piszkálni.
2020. júl. 2. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!