Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szalagavató után külön szólni...

Szalagavató után külön szólni hogy az afterpartyra NE gyere? Miért érzem bántónak ha amúgy se mentem volna?

Figyelt kérdés

Magamon se tudok kiigazodni. Most volt a szalagavatóm ami egy hivatalos progi ott voltam. Utána „nem hivatalos“ afterparty volt. És a szervezők külön szóltak nekem hogy úgy készüljek én NEM VAGYOK oda meghívva, ne is tervezzek vele.

Na most az afterparty egy kollektív „piálok míg ki nem dőlök“ baromság amúgy se mentem volna.

De azért amikor a pofámba tolták hogy „ne is gyere“ azért megbántódtam.

Csak kérdés miért ha amúgy se mentem volna?


2020. jan. 25. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Bunkóság volt, de ha most történt egy-két napja, még visszavághatsz: "Na? Milyen volt az afterparty? Egyébként kár volt szólni, hogy ne menjek, mert akkor sem mentem volna, ha fizettek érte."
2020. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Egyébként kár volt szólni, hogy ne menjek, mert akkor sem mentem volna, ha fizettek érte."


Na ilyet sose mondanék mert ezzel csak azt árulom el hogy hazudok és savanyú a szőlő. Ordít erről a mondatról hogy nem igaz.

2020. jan. 25. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Miért mi mondjuk meg, hogy te hogy érzel? Ez a szalagavató-ballagás végre az alapítványi iskolás sztorik lezárását is jelenti? Vagy tanárként még továbbra is ott maradsz, ahogy eddig (pedig már 5-10-20 éve nem volt béremelés, jaj...).


Tippre azt mondom, hogy az életben is olyan kiállhatatlan vagy, mint ahogy itt előadod a különféle alteregókkal.

2020. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Én a helyedben nem követném az első válaszoló javaslatát, mert egyrészt nagyon béna (bocsi első), másrészt meg nyilvánvalóan ki vagy közösítve a többiek által és fölösleges konfliktusokba kevernéd vele magad. Én inkább azt tanácsolom bírd ki még ezt a pár hónapot és úgyis itt fogod hagyni ezt a bunkó bandát. Fel a fejjel, én is voltam ilyen helyzetben, tudom milyen érzés kiközösítettnek lenni.
2020. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt a homlokodra írva, hogy nem mennél amúgy se, azért.
2020. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Ezek szerint valamiért nagyon utál az osztályod. Ezt eddig nem érezted? Mi lehet ennek az oka szerinted? Mikor kezdődött?

Mondjuk sok jelentősége már nincsen, 3 hónap és elballagsz.

2020. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szokásos kamukérdés volt, azóta már tiltották a kérdezőt. Könnyű felismerni, mert a végtelenségig tudja és szereti a "semmi" szót nyomatékosítani (úgyse, amúgy se, semmi se, soha semmi nem fog változni, stb.).
2020. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!