Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy szalagavató afterpartyra...

Egy szalagavató afterpartyra hogyan szokás, vagy hogy érdemes öltözködni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 16:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy fiú vagyok. Alapból egy sima farmernadrág + ing kombinációra gondoltam, hogy azért mégse valami pólóban menjek.
2016. nov. 16. 16:18
 2/5 anonim ***** válasza:
szalagtűzés után buli amit a suli tervez, vagy házibuli?
2016. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam a suli által szervezett szalagavatós bulin. Szerintem elég, a farmer ing...nálunk mindenki abban volt...nagyon lazák átvettek egy pólót, de szerintem az ing jobban passzolna oda
2016. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól függ, nálunk voltak lányok kis miniruhában meg fiúk ingben.. de mivel ez egy BULI, szerintem olyan cuccot vegyél fel, ami kényelmes, nem sülsz meg benne, ha egész éjszaka táncolsz stb. farmer + valami nem túl elegáns ing vagy póló szerintem jó.
2016. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem házibuli, de nem is az iskola szervezi, egy külön szórakozóhelyre mennénk el, ahol gyakorlatilag csak a két végzős osztály, alsóbb évesek meg ismerősök lennének.
2016. nov. 17. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!