Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Informatika szakon milyen...

Informatika szakon milyen emberek szoktak lenni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 27. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Informatika iránt érdeklődő, az iránt fogékony emberek.
2020. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
informatikusok
2020. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Akiket érdekel az informatika, és szeretnének bővebben ezzel foglalkozni. Többségében fiúk, de azt akadnak néha lányok is.
2020. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Geek kockák
2020. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De úgy értem milyen emberek, hogy kockák, gamerek vagy ilyen okoskák, vagy milyenek?
2020. jan. 27. 17:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ömlesztve amit felsoroltál.
2020. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ hogy melyik suliba mész.Amúgy én infó szakkra megyek,de se kockának,se gyíknak nem tartom magam."Okos" meg csak abba vagyok ami érdekel.Amúgy privátba ha akarsz írhatsz/meg mondhatnád melyik suliba jelentkezzek hát ha ugyan abba jelentkezünk.Amúgy ugyan olyan átlagos emberek jelentkeznek.Nem minden infós ugyan olyan.Én például ha úgy van sokat beszélek/hangos vagyok.Szóval itt is van varietta nem kell aggódnod ezzen. :D Amúgy többségük gamer,emiatt kezdte az informatika érdekelni őket ^-^ (Én kivétel vagyok ebben például úgyhogy)
2020. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak mert gépésztechnikusira járok, és érdekel hogy infón milyen emberek vannak. Itt GT-n nagyon rossz a közösség és az emberek se normálisak. Gondolom infón jobb emberek vannak.
2020. jan. 27. 18:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol vannak mindenfélék.

GTI-n mire gondolsz nem normálisak?

Nálunk proginfen se volt az a nagy összetartás,ha erre gondolsz mindenki ment a maga útján.

2020. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem feltétlenül az osztályközösségre gondolok (bár azzal is vannak bajok) hanem inkább az emberekre. Sokan csakis azért vannak velem egy osztályban, mert egyedül ide vették fel őket általános után, bár itt se jobbak a jegyeik. Megy folyamatosan az oktalan piszkálódás, kb minden szünetben van bunyó, az emberek akikkel egy osztályba járok buták és érdektelenek, nembeszélve arról hogy parasztok. Sokszor a hülyeségeiket én is szoktam a saját bőrömön szoktam tapasztalni. Egy barátom sincsen ahhoz képest, hogy az előző iskolámban szó szerint mindenkivel jóban voltam, és egy nagyon tökös embernek számítottam nem beszélve arról hogy okosnak is. Bár igaz, én nem nyitottam ezek az emberek felé, de pont azért mert senki sem bizonyult egy kicsit is értelmesnek. És a szakma sem érdekel annyira amin most vagyok. Végülis a programozás miatt jöttem erre a szakra. Csakis amiatt.
2020. jan. 27. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!