Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ítélnek el/ erőszakosak...

Miért ítélnek el/ erőszakosak velem (nem is tudom hogy mondjam milyenek velem) a hitvilágom, vallásom miatt?

Figyelt kérdés

Annyit mondok a vallásomról hogy természeti vallás, többször is megkértem őket, hogy tartsák tiszteletben a hitemet. De ehelyett...

Légyszi normális válaszokat írjatok.



2020. febr. 21. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Mert valószínűleg az IQ-juk nem éri el az átlagot és az etikát is tanulniuk kellene, pont így mint pár embernek ezen a weboldalon. (Már ahogy látom.)
2020. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem próbálod másra is rátukmálni a saját vallásodat, vagy nem folyton ez a téma nálad, nemigen foglalkozik azzal senki, hogy milyen vallású vagy.


Egyéként itt,névtelenül miért nem mered kiírni, hogy mi ez a "természeti vallás"?

2020. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos hogy szét támadnák, vagy viccet csinálnának belőle. Egyébbként nem reklámozom. Mégis megtörténik.
2020. febr. 21. 17:23
 4/10 anonim ***** válasza:

hogy kerül egyáltalán szóba?

tizenkét év közoktatás alatt nemigen emlékszem olyanra, hogy téma lett volna ki milyen vallás tagja... max. úgy került elő, hogy "nem érek rá hétvégén, unokatesóm keresztelője van" vagy ilyesmi...

2020. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amúgy milyen vallás?

Volt egy osztálytársunk, az durván hitgyülis volt, de ezt csak az utolsó évben tudtuk meg.

2020. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogyan kerül egyáltalán szóba nálatok a vallás.Nálunk sem volt ez soha téma sem gimi, sem egyetem alatt. Maximum annyi volt, hogy a nyíltan muszlim illetőktől, kérdeztünk pár dolgot, amire kíváncsiak voltunk.
2020. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Természeti vallás alatt ilyen wicca és hasonlókra gondolsz? Volt ilyen ismerôsöm középiskolában, semmi extra nem volt vele, aranyos lány volt asszem. De nem értem minek kell hangoztatni a vallàsodat, az teljesen magánügy. Ha meg csak arròl lehet veled beszélgetni, akkor értheto hogy unják. Mit értesz az alatt, hogy nem tisztelik?
2020. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi vagy. ❤
2020. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Animizmus?
2020. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs is ezzel semmi baj, én egy szentháromság tagadó vallás követője vagyok...
2020. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!