Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú vagyok! Csak én veszem...

Fiú vagyok! Csak én veszem észre hogy a férfiak erőszakosak? Én nem tudok együtt dolgozuni velük, nem bírom a szövegeiket. Ritka az olyan akivel kitudok jönni. Elnőiesedett szakmában vagyok most.27f

Figyelt kérdés

Sosem voltam még ilyen jól a munkahelyemen. NEM kell minden nap azt hallgatnom, hogy ők mennyire királyak, nem kell kakaskodni a nemlétező szemétdombon, szemétdomb királyt választani, piálásról meg futballról hallgatni az "eszme" futtatást all day long.


Helyette normálisan tudunk beszélgetni. Igaz, a kereset nem annyi, de én jól érzem magam és kolléganőimmel szívesen töltök időt és ők is szeretnek/hívnak engem. 2 éve váltottam szakmát, elötte 3 évig férfiakkal dolgoztam, baromira nem hiányoznak. Akkor jöttem rá hogy jobb ha átképzem magam. Jól tettem.


2017. júl. 28. 17:34
 1/6 Alain Delon ***** válasza:
83%
Te az egyik szélsőségből a másikba estél. Valami köztes a jó.
2017. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztalom annyira, mivel alig vagyok a közelükben. De egy kicsit egyetértek. Ennyiből még nem lehet általánosítani (nem bántalmazó, de elég hirtelentermészetű családtagok, meg egy nyomulós/erőszakos srác, pár konkrét gyk-s pasi és amblock a gyk-s férfiak nagy része, hatalmas tisztelet a kivételnek!), de nekem is úgy tűnik.

Bár én túlérzékeny vagyok, de ha fiúkra/férfiakra nézek mindig van egy olyan benyomásom, hogy nem kedvesek, nekem kényelmetlen a helyzet.


Szerencsére azonban van ellenpélda bőven, ezért nem általánosítok! Ismerek értelmes fiúkat akikről nem csak piálásról-fociról lehet beszélgetni, és vannak kedves férfirokonaim is.

Ettől függetlenül sajnos sokszor nem semleges az első benyomásom, és ez már az identitás-kérdés terén is zavar.


Mindenesetre szerintem a többség azt fogja mondani, hogy (szerencsére) nincs igazad.

2017. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek teljes mértékben. De te rosszul hívod őket, ezek nem férfiak. Egy férfi nem kakaskodik a semmin, nem erőszakoskodik. Ezek kisfiúk, akik szeretik mutogatni az erejüket, megerősítés kell az egójuknak. Egy férfi nem ilyen.
2017. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

1 évig dolgoztam egy olyan helyen ahol pár emberen kívül mindenki férfi volt. ott sem kelett hallgatni h ki mennyire király, nem volt kakaskodás, stb. volt néha piálásról, meg fociról téma, de majdnem mindenkivel bármiről el lehetett beszélni, pedig sokuk az a tipikus "barlanglakó" benyomását keltette. Igen volt néha egy hangos b**meg ha nem ment valami az elképteltek alapján, vagy egy cifrább is ha nagyon nem sikerült, de ott kultúráltnak mondhatóak voltak az emberek. a palikkal teli helyekre ez volt jellemző, ahol eddig melóztam.


ahol 1-2 hónapig voltam és nőkkel volt tele, ott állandó volt az útálkozás, áskálódás, egymásnak keresztbe tevés, meg hasonlók.


ahol most vagyok ott kb 60an vagyunk, 10en férfiak és eddig úgy tűnik normálisak az emberek, nem szemétládák.

2017. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy ez alaptermészettel jár e, vagy más miatt alakult ki. Én például egy türelmes ember vagyok, intellegensen bárkivel el tudok beszélgetni, de az emberekben való állandó csalódás, az árulások, egyéb mocskosságok olyan rejtett agressziót hoztak elő belőlem, hogy amikor bizonyos emberek eszembe jutnak szinte robbanok és türtőztetnem kell magam, hogy ne üssek szét valamit. Soha nem voltam ilyen, de valami eltörött bennem.
2017. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a munkatársakkal van a gond? Mi is mindig cse..sztetjük egymást, de nincs benn semmi komoly, simán poénnak vesszük. Inkább még oldja is kicsit a napi unalmat.
2017. júl. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!