Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mikor dohányozzak a tanárnővel?

Mikor dohányozzak a tanárnővel?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok, 18 elmúltam.

Van egy magyar-ének szakos tanárnő, akit kedvelek, mind tanítás, mind emberi téren és szép nőnek gondolom.

A lényeg az, hogy nem tudom az általános iskola csengetési rendjét, de azt igen, hogy a tanárnő mindig pontos és nem késik az órájáról.

2 éve nem találkoztam vele és érdekel, hogy van, mi újság vele.

A kérdés az lenne mikor dohányozzak vele, elég idő lesz-e a szünet, leér-e időben a tanáriba? (ott tartja a cigarettáját)


2020. febr. 24. 22:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ált iskola 5-8 osztályban tanított
2020. febr. 24. 22:33
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezekre csak ő tudhatja a választ, mi nem is ismerjük.
2020. febr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Pistike, nagyon menő, hogy te már cigizhetsz.

Mostmár nyugodtan aludhatsz.

2020. febr. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szex után illik rágyújtani
2020. febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha addig eljutunk, igen, lehet meghívom egy étterembe, ahol kint lehet dohányozni.
2020. febr. 25. 15:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak szépeket, biztos azonnal beléd fog zúgni. ^_^
2020. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azonnal biztos nem, de attól még dohányozhatok vele.
2020. febr. 25. 17:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem lehet előre megjósolni.

Nekem irodában úgy 15 perc a pihenőm (1 délután, meg néha egy délelőtt), hogy felállok, kabátot öltök, lemegyek, elszívok két szál cigit és visszamegyek.


Viszont egy tanárnak nem ennyiből áll a szünet, készíti elő a következő órára az anyagot (pl fénymásol), lehet, valamelyik diák felkeresi, közben wc-kaja is elintézendő. Lehet épp ráér, lehet nem. Ő se látja előre, hogy pl egy diák kicsöngetéskor sírva odamegy hozzá.


Érdemes megkérdezni, hogy mikor ér rá, ő tudni fogja. Szerinten egyik lukasóráján tudtok találkozni.


***


A másik; lehet többet látsz ebbe bele. Alap, hogy egy jó tanár odafigyel a diákjaira, de ez nem egyenlő azzal, hogy vonzódna hozzájuk a későbbiekben.


A tanárnak a diákok munkaeszközök, akik cserélődnek. Nekem is volt tanárom, akivel jól elvoltunk, de azóta eltelt pár év, neki lettek új tanítványai.


Plusz az ember hajlamos úgy érezni, hogy a másik mélyebb érzéseket táplálni iránta. 2 éve nem találkoztatok, gondolj bele, ha érezne valahogy irántad, akkor ez nem így lenne.


Keresd fel, persze, írj rá, kérdezd meg, mikor alkalmas neki, de ne éld bele magad, hogy majd az ágyba viszed. Azért abba is gondolj bele, ő NEVELT téged, amikor te még GYEREK voltál. Nem lenne ez neki furcsa, hogy ágyba bújik azzal, akiért egykor felelős volt?


Szerintem, ha csak beszélgetnél vele, rajta, ha többet akarnál, engedd el. Hidd el, az évek alatt az emberek, akik egykor fontosak voltak nekünk, nem lesznek azok, majd valamikor ez itt is így lesz. De, ha most megpróbálod egy szerelmi kapcsolatba belerángatni és visszautasít, kellemetlen helyzet lesz, ráadásul jobban fog fájni, mintha csak hagytad volna, hogy az idő tegye a dolgát és elmúljanak az érzéseid. Ráadásul akár még zaklatásért is feljelenthet, ha nem tudsz megálljt parancsolni magadnak és nem fogadod el, hogy leépít. Illetve kell, hogy a jó viszony tönkremenjen és így gondoljon rád, ne pedig mint egy kedves volt tanítványaként?

2020. febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Érdekes pali vagy te, mit mondjak.

Am a hölgynek nincs fb-ja, telefonszámát nem tudom, 8.ban még nem figyeltünk erre.

Amikor legutóbb találkoztunk még nem tudtunk dohányozni, nem voltam 18

Az viszont igaz, ilyen kéréssel berontani a tanáriba illetlenség, ezt úgy kell csinálni, hogy eleve nagy önbizalommal fordulok hozzá és négyszemközt megsúgom a kérésem, úgy, hogy a gyermekek ne hallják.

Ja meg van még egy bökkenő: Az ablak előtt nem is dohányozhatunk, a gyermekek leskelődnek, az ajtó előtt azért nem, mert ott van Zozó bá, aki kíváncsi és folyamatosan kérdez, ezáltal nem tudok a hölgyre figyelni.

Egyedül az iskola jobb oldalánál lehet ezt megoldani a kiskert mellett.

2020. febr. 26. 00:12
 10/15 A kérdező kommentje:
Zozó bá is dohányzik (az ajtó előtt)
2020. febr. 26. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!