Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a fenét csináljak a tanárnő...

Mi a fenét csináljak a tanárnővel ilyenkor?

Figyelt kérdés

Megjött az új VALLÁSOS dekor tanárom..aranyos meg minden de egyszer kiküldött a teremből,mert a pólómon volt egy pentagramm,meg a nyakamba.

Túlzottan hisz Istenbe ami szerintem nincs és ki nem álhatom ha valaki öt percenként fujja. De ebben a helyzetben megbarátkoznék vele mert aranyos nő de azért na..tudom érdekesen öltözök,de azért az túlzás vilt amikor beléptem és ilyet szól: nem nem!! Ki azzal a pentagrammal meg ezzel a külsővel! Idevonzod a negatív démonjaidat! XD

Ez azért durva.Na most nem akarok bunkó lenni a tanárral de hogy beszéljem meg vele ha a közelembe se jön?


2018. máj. 8. 09:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Alkalmazkodnod kellene valamelyest. Remélem, hogy az nem igaz, hogy a pentagramma a nyakadba van. Ha jól gondolom, hogy csak ragozni nem tudsz (vagy nem foglalkozol vele), és valójában a nyakadban van a pentagramma, akkor le tudod venni. Vagy fizet neked valaki azért, hogy a nyakadban legyen? Ha nem, akkor csak tiszteld meg a tanárnőt, és vedd le a nyakadból. Talán nem sérül ettől az énképed, és mélyen a lelkedben attól még gyűlölheted a világot, meg mások vallásait. Tolerancia és alkalmazkodás. Ha birtokában vagy ezen tulajdonságoknak, akkor várhatod el te is viszont ezeket.
2018. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ez nem a gyülölködésről szól de nem azért.. De a tanárnő is önmaga.. Úgymond jön és jaj isten megsegít istent kérdezheted,isten vigyáz rád! Láttam istent az álmomba tudatta velem h itt van..na most azért ne már. Ezt nem szeretem de nem vagyok gonosz a tanárral. De ő ellenben csak egy pentagrammáért leszól és jó h nem hív ördög űzőt. Meg ha a pólomon van.azzal mit csi.áljak? Vegyem le a pólót? Szerettem volna vele beszélni hogy ami a nyakamon lóg az csak egy nyajlánc..attól hogy pentagramma még nem vagyok megszálva. És igen a ruháim többségén is rajta van. De attól még ő tanár, tanitaia kell és nem küldhet ki mert nem felelek meg a keresztény kultúrának. Na eztaz amit el akarok mondani de nem hallgat meg. Most akkor szóljak az igazgatónak? Vagy mi. Nem akarom h kirugják de ez így nem jó. Most nem megyek új ruhákat venni ami majd megfelel neki.

(CSak mert a feketével is baja van)

2018. máj. 8. 10:53
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyébként ha nem a medált nézzük akk ogen a nyakamba van színte mert tetovállásként fel van varrva.a bőröm meg csak nem tépnémle ha nem muszály
2018. máj. 8. 10:56
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Van a nyakában kereszt? Kérd meg (udvariasan!), hogy ne hordja, mert az meg téged sért. Valamit valamiért.
2018. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Vak neki.

Ezzel megpróbálkozok hátha. Mert tényleg nem akarom bántani de na. Azért van egy határ.

Kösz a tippet talán utánna meghalgat

2018. máj. 8. 10:59
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Ember, van neked bármi halvány fogalmad is arról mit jelent a pentagramm, vagy csak divatból hordod?
2018. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem, ha az iskolában nincs öltözködési szabályzat ilyen miatt nem küldhet ki. A vallási hovatartozás egyéni szuverén jog, A pentagram pedig nem tiltott önkényuralmi jelkép, hogy tilos lenne viselni. Ez vallási alapon történő negatív diszkrimináció. Jól hangzik nem? Ez a jogi része a dolognak. A másik meg az emberi. Hogy ér-e annyit az ilyen jellegű különcködés, hogy emiatt az életben hátrányosan megkülönböztessenek? Hidd el hasonló atrocitások felnőtt korodban is érhetnek emiatt, csak mondjuk a főnöködtől.
2018. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ne emberezz, éstudom mit jelent. A mai "sátánisták"azok akiknek fingjuk sincs. Csak azt hiszik.



Egyébként nincs szabályzat az öltözködésre,csak a tanárnak szihiátriai betegsége van mert ha hozzáér egy pentagrammához akkor viszket a bőre meg kiütést kap.( dehogy kap csak bemeséli magának)

2018. máj. 8. 11:55
 9/20 A kérdező kommentje:
Ugy vagyok vele hogy ilyen vagyok felvállalom.pont ez is benne van ebbe az egészbe a spirituállis szabadság.most lehet sok sátánista felpattan h aaa dehogy is ez hülye..pedig nem! Nem interneten kell kutatni hanem talán a régi könyvek többet elárulnak különféle ágazatokról. Szval ez a jelkép ad egyfajta szabadságot nekem. Ahogy a tanárnak a kerszt biztonságot.
2018. máj. 8. 11:59
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

Gondolhatják hogy egy gyerek mennyire vágja a sátánista dolgok lényegét.

Mintha olvasna egy gyerekmesét ahol a róka megevett mindenkit, és most már rókajelmezt visel mert az miatt erősnek érzi magát.


Pár év múlva 100% hogy kinövöd. Sok ismerősöm is ugyanezt csinálja. Néha sátánisták, mert jó különcnek és érdekesnek tűnni, utána emósok, utána már diagnosztizálják magukat valami mentális betegséggel, nehogy kiderüljön hogy igazából semmi különleges nincs bennük.

2018. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!