Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hova lenne érdemes átiratkoznom?

Hova lenne érdemes átiratkoznom?

Figyelt kérdés
Sulit szeretnék váltani. Sima gimibe járok,de meguntam ami ott megy és emiatt szeretném máshol folytatni a tanulmányaimat. A baj csak ott van,hogy elég gyenge gimibe járok és 10.es vagyok. Tanulással nincs bajom mert nagy az érdeklődésiköröm,de nehezen koncentrálok. Tudnátok sulikat javasolni? Nagyon elszeretnék menni innen. 17l

2020. márc. 4. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy írj egy várost, hogy tudjunk segíteni!
2020. márc. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem. Budapest
2020. márc. 5. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Mar nem azert de azt se irtad le, h kit untal meg. Igy azt se lehet tudni, h mit javasoljunk neked. Gimit, szakkozepet? Esetleg mast? Arrol mar nem is beszelve, hogy Pesten eleg sok suli van, szempontok nelkul en is csak rabokni tudok az egyikre, h nesze: iratkozz be ide. Tehat igy ertelmetlen kiemelned a kerdest, mert erre nem lehet konkretan mit valaszolni. Usd be a googleba, hogy Pesti sulik es az elso amit kidob azt javaslom en. Jo sulikezdest szeptemberben...
2020. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*mit
2020. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fhuu de ideges valaki XDD. Hát az ilyet mondjuk szeretném elkerülni. Amúgy Budapesti gimit keresek. És reménykedtem saját tapasztalat alapján tudtok mondani hogy melyik az amibe egy ismerősötök vagy ti jártatok és úgy éreztétek jó suli meg a tanítás sem rossz. Én is próbálok mindenkit körbe kérdezni hátha csak gondoltam ide is kiírom. Nem hittem,hogy ennyire rosszat kérdeztem és más ilyen ideges lesz miatta. Bocsánat ha megzavartam a lelki nyugalmad
2020. ápr. 16. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!