Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Sürgős!

Mit tegyek? Sürgős!

Figyelt kérdés
Az iskolában az egyik lány oktalanul minden szünetben nekem áll,fenyegetőzik,de a legrosszabb hogy hazudozik és szerintem most valakivel megverette magát és rám akarja fogni. Mit tegyek hogy álljon le? És hogy ne legyen bajom később.

2020. márc. 5. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig légy sulin belül ufy h egy tanár tudja igazolni h ott voltál. Pl korrepetálás v suli program. Esetleg kamerával figyelt helyen legyél és védve vagy a vádaktól
2020. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek első körben, aztán a tanároknak. Mi az, hogy megverette magát valakivel és ràd akarja fogni? Ilyen létezik?
2020. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kamera sajnos csak udvaron van, folyosón pedig mindig látnak a végzősök. És igen,a csajnak nem stimmel valami ,folyton kötekedik hogy hagyjam békén a “szerelmét” ( a srác nem is ismeri a csajt). Anyumékkal mindent megbeszélek. Most szünetben megyek az oszihoz. Annyi hogy az oszim kicsit maradi ,sokat nem fog segíteni...
2020. márc. 5. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Az én időmben" is volt egy ilyen terrorizálós gyökér az osztályban, mindenkit vert meg piszkált. Egészen addig, amíg össze nem fogtunk ellene és jól elvertük. Utána békén lett hagyva mindenki. Bár akkor még nem volt kamerás telefon és közösségi oldal, ahova anyuka felmehetett panaszkodni. Most tűrni kell, mert a gyerek biztos "autista vagy figyelemzavaros" vagy más pszichológiai baja van.


Ilyenkor mindig eszembe jut a reklám: "kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi." :D


Egyébként én a szüleid helyében az igazgatóhoz mennék és megmondanám, hogy ha a kis rohądék nem száll le a gyerekemről, akkor a takarítótól kezdve a gondnokon át, mindenkit feljelentek. Nevetséges, hogy a pedagógusok nem tudják megoldani az ilyen konfliktushelyzeteket.

2020. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!