Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan puskázak első padban?

Hogyan puskázak első padban?

Figyelt kérdés
Holnap írunk fizikábol de legelől ülök valami jó tipp?És légyszi kerüljük az olyan válaszokat hpgy tanulj stb csak mert mindenki kipuskázza az osztályból én meg legelől ülök úgy meg elég nehéz
ápr. 28. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Sehogy!

Tanuld meg, legyél gerinces!


Hiába kéred, hogy ne írják, semmivel nem győztél meg, hogy ne lenne létjogosultsága a tanulásnak.


Én mindig egyféleképp puskáztam, ami kivédhetetlen volt...

ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Tanuld meg. Ha sorban mindenki megtagadja a felelést akit felszólítanak és egyest kap, akkor te is azt akarsz, nehogy kilógj a sorból? Itt az egész délután a felkészülésre.
ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Tanuld emg a puskát.
ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Itt gondolom senki se volt gyerek és egyszer sem puskáztatok. Készítesz egy fényképet a telóddal és amikor ülsz úgy rakod rá a lábadra, hogy ne lássa a tanár. Próbálj nem feltűnően lefelé nézni és a kezed amivel a telefonodat kezeled fennt legyen a padon és csak ritkán vedd le onnan! Az évek alatt rengeteget puskáztam különböző módon és helyeken. Már nem járok suliba de általánosban buktam le utoljára. Sok sikert!
ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

"mert mindenki kipuskázza az osztályból "


Mindenki beleugrik a kútba, akkor te is beleugrasz? Ilyen hozzáállással nem fogod sokra vinni az életben.


Aki a csorda után megy, az mindig sz@ros füvet fog legelni.

ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

"Itt gondolom senki se volt gyerek és egyszer sem puskáztatok."

. De igen, és rájöttem, hogy van sokkal egyszerűbb módja a sikeres dolgozatírásnak a puskázásnál.

ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ebből nem jössz ki jól te is látod. Ezen az oldalon mindenki az erkölcs netovábbja.
ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Én nem kockáztatnék, inkább megpróbálnám puskázás nélkül. Gyorsan olvasd át az anyagot,hátha össze tudsz hozni egy kettest.
ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha mindenki kipuskázza, gondolom nem csak kizárólag te ülsz elöl. Kérdezd meg őket, hogyan csinálják.
ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

Nézd meg az alábbi filmet.A történet jelentős része lényegében a különféle puskázási módszerekről szól..

[link]

ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!