Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyes iskolák jobban tudják...

Egyes iskolák jobban tudják hogy a korona miatt bezárják őket, mint maga a kormány? Mert már fix tényként bejelentették a jövő heti zárást

Figyelt kérdés

Gulyás úr kihirdette az EÜ vészhelyzetet, az egyetemek pl zárva, de a sokak által várt közokt intézmények (ált és középiskolák) nem....


Mégis megdöbbenve hallom iskolában dolgozóként más sulikból hogy ott az igazgatóság fix tényként kezeli a jövő héttől történő bezárást. Be is jelentették a kollegáknak, és azok meg a szülőknek.


De nem értem ezek honnan veszik ezt? A hivatalos álláspont szerint sulizár nem lesz, ez persze változhat de ezek a sulik akik már tényként kezelik honnan veszik az infóikat?


mert az egyik igazgató annyit mondott erre: úgyis zárás lesz. Majd még hétfőig bejelentik, ma még csak szerda...


WTF??


2020. márc. 11. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem muszáj ahhoz kormányzati felszólítás hogy egy egy suli önhatalmúan bezárjon 2 hétre.
2020. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"ogy egy egy suli önhatalmúan bezárjon 2 hétre."



Aki ennyire nem ért hozzá minek szól bele?


A suli két hétre klik jóváhagyás nélkül nem zárhat be, klik meg nem ad jóváhagyást emmi jóváhagyás nélkül... ennyi.

2020. márc. 11. 20:39
 3/8 V. Hélix ***** válasza:
61%
Amekkora a pánik úgy gondolják, hogy előbb utóbb meglesz ez az intézkedés. Nem biztos, de elég valószínű. Romániában minden iskolát felfüggesztettek, idő kérdése, hogy Magyarországon is megtegyék ezt a lépést. Itt Romániában is egyik napról a másikra történt meg. Hétfő reggel még mentem a suliba normálisan, tegnap meg szólt az osztályfőnököm, hogy másfél hétig nem lesz iskola. Persze én gyerekként nem tudhatok erről annyi mindent, de nekem ez az álláspontom.
2020. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Csak nézzél rá erre az operatív törzs nevű gyülekezetre.

Úgy beszélnek, mintha leszedálták volna őket.

Szinte egy lassított felvétel mindegyikük.

A környező országokban már elrendelték az iskolabezárásokat.

Előbb-utóbb -talán- ez eljut az ő tudatokig is, de náluk ez sok-sok időbe telik.

Talán ez pont jövő hétfőig fog tartani....

2020. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amilyen inkompetens hülyék "kezelik" ezt a vírust, szinte biztos, hogy ez is meg fog történni. Nem értenek máshoz ezek a mocskok, csak a pánikkeltéshez
2020. márc. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem előrelátják a dolgokat. Most úgy áll, hogy akkor zár be az iskola vagy óvoda, ha megjelenik az első koronavírusos gyerek. Addig nem zárják be, hiszen akkor az egész tanévet meg kéne ismételnie mindenkinek, gondolom nem csak két hétre zárnák be gyakorlatban.
2020. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a "veszteség" eme tényben - egy olyan korban, amelyben kevés kivételtől eltekintve azt ismerik el "modern oktatásként", amikor egy tanár méltóztatik befáradni a munkahelyére, hogy ott szórhassa meg az interneten felkeresendő források linkjeivel a diákokat? Kár iskolába járni ezért,- amikor otthonról le tudja az emberek 97 %-a tölteni azt, amire kíváncsi, - a három %-ra meg amúgy sem tekint emberként az oktatásügy, járulékos veszteség a szemükben. -Más kérdés, hogy miként működne a világ, ha egy természeti katasztrófa folyamán elszakadna egy köldökzsinór az óceánok valamelyikének fenekén. Sok elfeledett, működő mechanizmus felértékelődne ismét, az bizonyos, - de ehhez kell egy ilyen!
2020. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"l "modern oktatásként", amikor egy tanár méltóztatik befáradni a munkahelyére"


MOndjuk azt én se értem amikor a tanár azt mondja hogy az érettségire önállóan is fel lehet készülni.... hát bakker OKÉ de akkor téged aki ezt mondtad kedves tanár azonnali hatállyal ki kell rúgni mert akkor rád semmi szükség önállóan is fel lehet készülni akkor kár a teremért a fűtésért a villanyért és a fizetésért is amit egy ilyen semmirekellő tanár kap.

Akkor önállóan oké akkor holnaptól helló irány a krumpliföldre kapálni bér az nincs... akkor jó lesz így is?

2020. márc. 12. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!